14.07.2017

Pływanie/kajaki. Suwalczanie na AquaFiesta w Ełku

W rozegranych w Ełku zawodach pływackich oraz kajakowych AquaFiesta z powodzeniem wystartowało troje zawodników Wandzioch Team Suwałki.

W wyścigu pływackim na dystansie 2800 m na jez. Ełckim Krzysztof Wandzioch zajął 4 miejsce w kat. Open (czas 43 min.),a  rywalizację o miejsce na najniższym stopniu podium przegrał zaledwie o 30 sekund. Suwalczanin był najlepszym pływakiem wśród triathlonistów. .Drugą konkurencją była rywalizacja kajakowych dwójek i jedynek na dystansie 4800 m. W jedynkach triumfował Maciej Chmielewski, a w dwójkach para Krzysztof Wandzioch i Monika Matyszczyk zajęła 8 miejsce.

- Były to świetnie zorganizowane zawody z cudowną rodzinną atmosferą! Za rok na pewno tam wrócimy!" – zapewnia Krzysztof Wandzioch, trener pływania oraz triathlonu w Suwałkach.