19.09.2023

Pucharowa środa, a w sobotę Wigry Suwałki – KS Wasilków

Wczoraj, na zakończenie 9. kolejki spotkań IV ligi KS Wasilków pokonał Wissę Szczuczyn 4:0 i prowadzi w tabeli z kompletem zwycięstw.

W sobotę drużyna z Wasilkowa przyjedzie do Suwałk, gdzie o godz. 15:00 rozpocznie się hit jesieni. Jeżeli Wigry wygrają z liderem, a 18 października w zaległym meczu  pokonaj Tura Bielsk Podlaski, to one wyjdą na czoło tabeli.

Pary 10. kolejki IV ligi podlaskiej

Piątek, 22 września

Cresovia Siemiatycze - Ruch Wysokie Mazowieckie 17:15

Sobota, 23 września

MOSP Białystok - KS Śniadowo 11:00

Wigry Suwałki - KS Wasilków 15:00

Tur Bielsk Podlaski - Hetman Tykocin 15:00

Dąb Dąbrowa Białostocka - Wissa Szczuczyn 15:00

KS Grabówka - Krypnianka Krypno 16:00

Niedziela, 24 września

KS Michałowo - Czarni Czarna Białostocka 16:00

Sparta 1951 Szepietowo  - Promień Mońki 16:00

Orlęta Czyżew - Warmia Grajewo 16:00

 

Tabela IV ligi

 

L.P.

NAZWA

MECZE

PKT

BRAMKI

1.

KS Wasilków 

9

27

38 : 2

2.

Ruch Wysokie Mazowieckie

9

22

45 : 6

3.

Wigry Suwałki     

8

22

34 : 8

4.

Warmia Grajewo    

9

22

43 : 7

5.

Tur Bielsk Podlaski

8

19

19 : 7

6.

Promień Mońki

9

16

25 : 21

7.

Wissa Szczuczyn

9

16

25 : 73

8.

Sparta 1951 Szepietowo

9

14

12 : 16

9.

KS Michałowo 

9

13

23 : 19

10.

Krypnianka Krypno

9

13

12 : 16

11.

Orlęta Czyżew

9

11

16 : 24

12.

KS Śniadowo

9

9

13: 23

13.

MOSP Białystok

9

5

13 : 21

14.

Czarni Czarna Białostocka

8

4

7 : 22

15.

Hetman Tykocin

9

4

12 : 35

16.

Dąb Dabrowa Białostocka

9

4

8 : 30

17.

KS Grabówka

9

4

8 : 28

18.

Cresovia Siemiatycze

9

3

9 : 40

 

 

W środę, 20 września rozpoczynają się rozgrywki 2. Rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Z naszego regionu uczestniczą w niej wwystepujace w okręgowe Pomorzanka Sejny i Sparta Augustów, grająca w A klasie Polonia Raczki oraz zgłoszona tylko do pucharów ekipa Białe Niedźwiedzie Suwałki

 

RUNDA 2 PUCHARU POLSKI – 20-27 WRZEŚNIA 2023

ŚRODA, 20 września 2023 roku

POMORZANKA Sejny – DĄB Dąbrowa Białostocka godz. 15:45

MKS Mielnik – RUDNIA Zabłudów Zabłudów  godz. 15:45

KORONA Dobrzyniewo Duże – KS Grabówka godz. 15:45

JASTRZĄB Knyszyn – GKS Gródek godz. 16:15

ŁKS 1926 II Łomża – SPARTA Augustów godz. 15:45

UNIA 1976 Ciechanowiec – KS BIEBRZA Goniądz godz. 15:45

PUSZCZA Hajnówka – POGOŃ Łapy godz. 16:15

POLONIA Raczki – KS TUROŚNIANNKA Turośń Kościelna godz. 17:00

KONAR-KORA Korycin – SOKÓŁ 1946 Sokółka Sokółka godz. 17:00

KULTURALNI Łomża – KS WARMIA Grajewo godz. 20:00

SKY Białystok – GKS 1984 Rutki godz. 20:00

PIAST Białystok – LKS PROMIEŃ Mońki godz. 20:15

CZWARTEK, 21 września 2023 roku

APN HATTRICK Białystok – ORLĘTA Czyżew godz. 19:45

ŚRODA, 27 września 2023 roku

BIAŁE NIEDŹWIEDZIE Suwałki – PIONIER Brańsk godz. 17:00

HETMAN BIAŁYSTOK – GKS Stawiski Stawiski 

mecz się nie odbędzie – Hetman Białystok wycofał się z rozgrywek

KKS ORZEŁ KOLNO – LZS Krynki Krynki 

mecz się nie odbędzie – LZS Krynki wycofał się z rozgrywek

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.11.2023 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie