15.01.2016

RESO Suwałki Football League wraca na parkiet

Po świąteczno-noworocznej przerwie w najbliższy piątek od godziny 20:00 do hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach powracają drużyny występujące w RESO Suwałki Football League. W najciekawiej zapowiadających się spotkaniach zmierzą się Auto-Wigry – Bio Profil SPA i Autoland – UKS Rutka-Tartak Suwalking.

3:13

W czasie rozgrywek wręczona zostanie specjalna nagroda dla najlepszego zawodnika II kolejki RESO Suwałki Football League, którym został wybrany Adam Pomian z drużyny AUTOLAND. Przypomnijmy, że w spotkaniu swojej drużyny z ALP MATRIX Adaś, jak mówią do niego kloledzy, w niespełna dwie minuty zdobył dwie bramki, które pozwoliły AUTOLANDOWI „wrócić” do gry. ALP MATRIX prowadził już 2:0,rywale doprowadzili do remisu, ale Alp wygrał  3:2.

Od III kolejki RESO Suwałki Football League organizatorzy wprowadzają zmianę polegającą na tym, że każde zagranie wślizgiem przy zawodniku – w zasięgu gry – będzie traktowane jako faul a drużyna przeciwna otrzyma rzut wolny pośredni.

Emocje, nie tylko sportowe, czekają na kibiców. W trakcie przerw między meczami przeprowadzone zostaną konkursy z nagrodami dla publiczności.