04.11.2013

Serialu Ślepska z potentatami odcinek 2

Czwartkowy mecz (godz. 17.00) Ślepska Suwałki z Eneregą Pekpolem Ostrołęka będzie drugim odcinkiem serii spotkań Ślepska z I-ligowymi potentatami. Zaczął się od przegranej 1:3 przed tygodniem w Lubinie, a po Pekpolu, przed ekipą Piotra Poskorbko jeszcze mecze z Camperem Wyszków (już w sobotę w Wyszkowie ) i MKS Będzin (16.11. w Suwałkach).
I po tych meczach będziemy wiedzieli, którą siłą w I lidze jest Ślepsk, czy jest to zespół z czołówki, czy środka ligowej stawki.

Siatkarze Ślepska po kilkudniowej przerwie (ostatni trening w czwartek przed południem) spotykają się dziś wieczorem i rozpoczynają bezpośrednie przygotowania do trzech bardzo ciężkich spotkań. Zawodnicy wracają z rodzinnych domów, czy jak Australijczyk Benjamin Bell od mieszkających  w Szwecji przyjaciół.

- W ubiegłym tygodniu zagraliśmy treningowo z II-ligowym Centrum Augustów, które pokonaliśmy 5:0 – mówi Piotr Poskorbko, trener Ślepska. – Ale wynik nie miał tu żadnego znaczenia. Dla obu drużyn była to okazja do przetrenowania nowych rozwiązań taktycznych, innych ustawień. Dla mnie dodatkowa szansa na dłuższe sprawdzenie Bejamina w grze w różnych ustawieniach. Od poniedziałku treningi już pod kątem gry najbliższych rywali, czyli Pekpolu i Campera. Wydaje się, że my doskonale znamy rywali, a oni nas i nikt nikogo nie jest w stanie zaskoczyć. O wygranych w takich meczach decydują niuanse i nad nimi będziemy pracowali. Wierzę, że pozytywne efekty tej pracy kibice, na własne oczy, zobaczą już w czwartek.

Za nami już jedna-czwarta rundy zasadniczej. Niespodzianką jest prowadzenie KPS Siedlce, za którym plasują się Będzin, Cuprum, Ślepsk, Camper, Nysa i Pekpol. Ta siódemka powinna bez specjalnych problemów wywalczyć miejsca w play-off. Kto do nich dołączy? Dziś nie wolno lekceważyć żadnego z pozostałych rywali, o czym przekonał się m.in. Ślepsk przegrywając u siebie 2:3 z beniaminkiem Avią Świdnik.  

Dla kibiców Ślepska w kraju mamy złą informację: nie będzie zapowiadanej wcześniej telewizyjnej transmisji z meczu Ślepsk – Pekpol.

I dobrą:  bowiem będzie relacja na naszym portalu, do śledzenia której zapraszamy w czwartek od godz. 16.45.

udostępnij na fabebook
04.11.2013, 17:23:01

kibic

Tak Prezesi Zalatwili Transmmisje Nawet Tvs Nie Emituje Oco Chodzi ????

Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
05.20.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie