12.02.2015

Siatkarze SUKSS powalczą o mistrzostwo województwa

W niedzielę (15.02., godz. 10.00) z udziałem SUKSS Suwałki 1, MUKS GIM-NET Mońki 1, BAS Białystok 1, BAS Białystok 2, w hali sportowej Zespołu Szkół nr 10 w Suwałkach odbędzie się Finał Mistrzostw Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej młodzików. Trzy pierwsze drużyny awansują do ćwierćfinału Mistrzostw Polski, a zwycięzca turnieju (21-22.03.) będzie gospodarzem jednego z turniejów ćwierćfinałowych.

- Moim zdaniem mistrza województwa wyÅ‚oni mecz naszej drużyny z BAS 1 BiaÅ‚ystok, a brÄ…zowego medalistÄ™ spotkanie drużyn z Moniek i BAS 2 – prognozuje trener Bartosz JasiÅ„ski. – Na pewno  Å‚atwo nie bÄ™dzie, ale zrobimy wszystko, żeby wygrać turniej, bo daje to prawo organizacji jednego z ćwierćfinaÅ‚ów. Jak wiadomo gospodarzom pomagajÄ… nawet Å›ciany, ale ja zdecydowanie najbardziej liczÄ™ a swoich chÅ‚opców, w drugiej kolejnoÅ›ci na doping kibiców, a Å›ciany niech zostanÄ… na swoim miejscu... – Å›mieje siÄ™ szkoleniowiec SUKSS. - Zapraszam wszystkich kibiców, bo grać bÄ™dziemy nie tylko dla siebie, ale i dla was.      

SUKSS SuwaÅ‚ki zagra w skÅ‚adzie: Daniel Czarniecki, Karol Duda, Dawid Giedrojć, Daniel Jankowski, RafaÅ‚ Konopko, Jakub Makarewicz, Andrzej Nowiczenko, Albert Piekarski, Dawid Rusak, Damian SurażyÅ„ski, Jakub Zdancewicz,  Jakub Å»uchowski.  

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.24.2026 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2226 4.3080
USD 0.00% 3.6134 3.6864
GBP 0.00% 4.8314 4.9290
CHF 0.00% 4.5222 4.6136
Dodaj nowe og³oszenie