02.08.2020

Siatkówka plażowa 4-osobowa. Ślepsk Malow Suwałki za burtą PreZero Grand Prix

Na czwartym miejscu siatkarze MKS Ślepsk Malow zakończyli rywalizację w grupie C PreZero Grand Prix na warszawskim obiekcie Monta Beach Volley Club.

 Do finału awansowały PGE Skra Bełchatów i Indykpol AZS Olsztyn. 

Drużyna, którą w tym turnieju prowadził Kamil Skrzypkowski, przegrała po 1:2 z Indykpolem AZS Olsztyn i APP Krispolem Września, a na „osłodę” pokonała 2:1 PGE Skra Bełchatów. Na plaży w Warszawie MKS Ślepsk Malow reprezentowali: Jakub Rohnka, Patryk Szwaradzki, Paweł Filipowicz, Mateusz Czunkiewicz, Kacper Gonciarz i Cezary Sapiński. 

Suwalski zespół był jedynym ze wszystkich grającyh w eliminacji, który wystąpił w składzie sześcioosobowym (trenerzy pozostałych drużyn mieli do dyspozycji po 8 zawodników).

- Wprawdzie zajęliśmy czwarte miejsce, ale szczególnie w spotkaniach z ekipami z Olsztyna i Bełchatowa zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony. W meczu z Krispolem zabrakło nam trochę „paliwa”, ale był to drugi mecz z rzędu w odstępie zaledwie kilkunastu minut, rozgrywany w upale. W wygranym meczu ze Skrą MVP spotkania został Mateusz Czunkiewicz - występ Ślepska Malowu podsumowuje trener Kaml Skrzypkowski.

 

 

W turnieju finałowym w Gdańsku (8 i 9 sierpnia) wystąpią GKS Katowice i Asseco Resovia Rzeszów z gr. A, KGHM Cuprum Lubin i Verva Warszawa  z gr. B,  PGE Skra Bełchatów i Indykpol AZS Olsztyn z gr. C oraz Jastrzębski Węgiel i MKS Będzin z gr. D. 

Wyniki spotkań w grupach

Gr. A Kraków:

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn – Koźle – BBTS Bielsko – Biała  0 : 2 (18:25, 20:25)

GKS Katowice – Asseco Resovia Rzeszów  0 : 2  (17:25, 23:25)

BBTS Bielsko – Biała – Asseco Resovia Rzeszów  1: 2 (26:28, 25:19, 12:15);

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn – Koźle – GKS Katowice  0 : 2 (23:25, 15:25)

GKS Katowice – BBTS Bielsko – Biała  2 : 0 (25:20, 25:20)

Asseco Resovia Rzeszów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn  1 : 2 (19:25, 29:27, 11:15)

Tabela grupy A:

1. GKS Katowice  5 pkt. – awans do finału

2. Asseco Resovia Rzeszów 5 pkt. – awans do finału

3. BBTS Bielsko – Biała  4 pkt.

4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn – Koźle 4 pkt.

Grupa. B  Warszawa

VERVA Warszawa ORLEN PaliwaBKS Visła Bydgoszcz 2:0 (25:20, 25:18). MVP Michał Superlak 

LUK Politechnika Lublin – KGHM Cuprum Lubin  1:2 (25:23, 19:25, 12:15)

BKS Visła Bydgoszcz – KGHM Cuprum Lubin  KGHM CUPRUM LUBIN 0:2 (16:25, 20:25)

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – LUK Politechnika Lublin 1:2 (25:21, 24:26, 10:15)

LUK Politechnika Lublin – BKS Visła Bydgoszcz  2:0 (25:19, 25:23)

KGHM Cuprum Lubin – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa  1:2 (21:25, 25:23, 20:22)

Tabela gr. B

1. KGHM Cuprum Lubin  5 pkt. (sety 5:3, punkty 179:162) – awans do finału

2. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa  5 pkt. (sety 5:3, punkty 179:166) – awans do finału

3. LUK Politechnika Lublin  5 pkt. (sety 5:3, punkty 168:164)

4. BKS Visła Bydgoszcz  3 pkt.

Gr. Warszawa - C  2.08. 

PGE Skra Bełchatów – APP Krispol Września  2 : 1 (20:25, 25:19, 15:10)

Indykpol AZS Olsztyn – Ślepsk Malow Suwałki  2 : 1 (25:21, 20:25, 15:10)

Ślepsk: Szwaradzki (13 pkt.), Sapiński (0), Gonciarz (1), Rohnka (13), Czunkieiwcz (9), Filipowicz (0)

APP Krispol Września – Ślepsk Malow Suwałki  2 : 1 (25:15, 26:28, 15:6)

Ślepsk: Szwaradzki (8), Sapiński (1), Gonciarz (0), Czunkiewicz (13), Rohnka (11), Filipowicz (0) 

PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn  2 : 0  (25:23, 29:27)

Indykpol AZS Olsztyn – APP Krispol Września  2 : 1 (25:22, 19:25, 16:14)

Ślepsk Malow Suwałki – PGE Skra Bełchatów  2 : 1 (19:25, 25:21, 15:8)

Ślepsk: Szwaradzki (10), Sapiński (2), Gonciarz (2), Czunkiewicz (14), Rohnka (12), Filipowicz (4) 

Tabela gr. C

1. PGE Skra Bełchatów  5 pkt.  (sety 5:3; punkty 168:163) – awans do finału

2. Indykpol AZS Olsztyn  5 pkt. (sety 4:4, punkty 170:171) – awans do finału

3. APP Krispol Września  4 pkt. (sety 4:5, punkty 181:169)

4. Ślepsk Malow Suwałki  4 pkt. (sety 4:5, punkty 164:180)

Gr. D - Kraków

Jastrzębski Węgiel – Stal Nysa   2 : 0  (25:16, 25:15)

Aluron CMC Warta Zawiercie – MKS Będzin   2 : 1  (25:19, 25:27, 15:10)

Stal Nysa – MKS Będzin  0 : 2  (20:25, 11:25)

Jastrzębski Węgiel – Aluron CMC Warta Zawiercie  2 : 0  (25:20, 25:20)

Aluron CMC Warta Zawiercie – Stal Nysa  2  : 0  (25:18, 25:21)

MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel  2  :  1  (16:25, 25:21, 15:8)

Tabela gr. D

1.  Jastrzębski Węgiel  5 pkt (sety 5:2) - awans do finału

2. MKS Będzin  5 pkt. (sety 5:3) - awans do finału

3. Aluron CMC Warta Zawiercie  5 pkt. (sety 4:3)

4. Stal Nysa  3 pkt.

Faza 2 - finałowa (Gdańsk)

08-08-2020

G 01: GKS Katowice  - MKS Będzin  g. 11:00

G 02: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel  g. 12:30

G 03: KGHM Cuprum Lubin  - Indykpol AZS Olsztyn  g. 15:30

G 04: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - PGE Skra Bełchatów  g. 17:00

09-08-2020

H 01: zw. meczu G01 - zw. meczu G02  g. 11:00

H02: zw. meczu G03 - zw. meczu G04  g. 12:30

H 03 przegr. meczu G01 - przegr. meczu G02  g. 15:30

H04 zw. meczu G01 - zw. meczu G02  g. 17:00

tm, fot. plusliga.pl

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
09.27.2020 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.5033 4.5943
USD 0.00% 3.8686 3.9468
GBP 0.00% 4.9300 5.0296
CHF 0.00% 4.1769 4.2613
27.09.2020

Dostawca gazu

Dodaj nowe ogoszenie