07.06.2018

Siatkówka plażowa. Szkoła Podstawowa nr 10 w Suwałkach mistrzem województwa

Mistrzostwo Województwa Podlaskiego w siatkówce plażowej chłopców zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach, którzy w finale wygrali z SP nr 1 Grajewo.

Turniej finałowy Igrzysk został rozegrany w środę na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach  z udziałem ośmiu zespołów: SP nr 2  Mońki, SP nr 1 Grajewo,  SP nr 4 Grajewo, SP 3 z Augustów, SP  Nowinka, SP Janówka, MZS Wysokie Mazowieckie  i SP nr 10 z Suwałki.

Po grach eliminacyjnych systemem brazylijskim w pierwszym półfinale drużyna z SP nr 1 Grajewo  pokonała zawodników z SP nr 4 Grajewo 2:1 , natomiast w drugim półfinale suwalczanie, trenowani przez Artura Łabacza, wygrali 2:0 (15:3, 15:6) z SP nr 2 Mońki.

Brązowy medal zdobyła drużyna z SP 4 Grajewo wygrywając z Mońkami 2:0.

Złoty medal  w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego w Siatkówce Plażowej chłopców zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach wygrywając 2:0 (15:4, 15:3) z zawodnikami z SP nr 1 Grajewo.

Skład mistrzowskiej drużyny: Michał Jarmołowski, Patryk Harackiewicz, Oskar Chwieduk.