Siatkarze SUKSS Suwałki skutecznie bronili w tym roku tytułów mistrzów województwa młodzików, kadetów i juniorów. Teraz, w tej najmłodszej kategorii, okazali się także najlepsi jako uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 im. Olimpijczyków Polskich.
W rozegranym dzisiaj w hali Suwałki Arena Wojewódzkim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej prowadzony przez Bartosza Jasińskiego zespół SP 10 nie miał sobie równych i uzyskali awans do Finału Mistrzostw Polski Szkolnego Związku Sportowego!
W turnieju wzięły udział cztery najlepsze szkoły wyłonione w drodze eliminacji, a końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
1. SP 10 Suwałki
2. SP 26 Białystok
3. SP 52 Białystok
4. SP 6 Suwałki
Najlepszym zawodnikiem SP 10 został Jakub Bogdan, natomiast nagrodę MVP całego turnieju odebrał Marcel Bielawski!
Nagrody wręczali: Wojciech Winnik - prezes zarządu MKS Ślepsk Malow Suwałki, Halina Walendzewicz - dyrektor SP 10, Jolanta Świtaj - wicedyrektor SP 10, Damian Wierzbicki - zawodnik Ślepsk Malow Suwałki i Mateusz Kuśmierz - trener Ślepsk Malow Suwałki
Źródło i fot. SUKSS Suwałki








