09.04.2016

Ślepsk - AZS AGH Kraków 3:0 - wynik na bieżąco

Ślepsk Suwałki - AZS AGH Kraków 3:0 (28:26, 25:19, 25:17 ). Drugi mecz ćwierćfinału play-off, do dwóch wygranych; stan rywalizacji 1:1. MVP meczu Vitalij Szczytkov.
W niedzielę o godz. 14 w hali OSiR trzeci, decydujący mecz tych drużyn. ZAPRASZAMY

Składy drużyn:
Ślepsk: Urbanowicz, Szczytkov, Mendak, Zapłacki, Wasilewski, Gonciarz, Andrzejewski (libero), Hunek, Rudzewicz, Winnik, Lewiński, Skrzypkowski
AZS AGH: Przybylski, Kania, Żakieta, Depowski, Woroniecki (libero), Drewniak, Odwarzny (libero), Dzierwa, Fornal, Buczek, Wacek, Rawiak, Mordyl, Adamski

Wyjściowe szóstki:
Ślepsk: Urbanowicz, Szczytkov, Zapłacki, Hunek, Rudzewicz, Lewiński - Andrzejewski (libero)
AZS AGH: Kania, Depowski, Dzierwa, Fornal, Modryl, Adamski - Woroniecki (libero), Odwarzny (libero)

I set 0:0 - 7:8 Kania na pojedynczym bloku, pierwsza przerwa techniczna, 16:14 as Zapłackiego i druga przerwa techniczna, 18:15 zablokowany Depowski, czas dla AZS AGH, 20:17 blok Urbanowicza, drugi czas dla AZS AGH,20:18 podwójny bok Ślepska, a punkt dla ...AZS AGH, żółta kartka dla zawodnika Ślepska i czas dla gospodarzy, 23:21 Skrzypkowski zagrywa w siatkę, drugi czas dla Ślepska, 28:26 blok Urbanowicz/Szczytkov i mamy seta

II set 0:0, 8:3 Urbanowicz zagrywką, przerwa techniczna, 15:11 potrójny blok na Depowskim, czas dla AZS AGH, 16:11 jeszcze jeden punkt zagrywką Winnika, druga przerwa techniczna, 20:14 as Szczytkova, drugi czas dla AZS AGH, 25:19 as Urbanowicza i prowadzimy 2:0

III set 0:0 - 8
:2 Fornal atakuje w siatkę, przerwa techniczna, 9:6 zablokowany atak Winnika, czas dla Ślepska, 16:12 zdrapka Hunka między blok i siatkę, druga przerwa techniczna, 17:12 Winnik zagrywką, czas dla AZS AGH, 21:15 Szczytkov zagrywką, drugi czas dla AZS AGH, 25:17 Przybylski zagrywką w aut, kończy mecz.