27.01.2023

Ślepsk Malow Suwałki przedłużył kontrakty z czterema czołowymi graczami. Jest baza!

Wojciech Winnik deklarował nam, że w tym tygodniu chce zamknąć kwestię pozostania w klubie na następny sezon siatkarzy, których chciały pozyskać bogatsze kluby. Dotrzymał słowa, a zarazem uspokoił kibiców.

Ślepsk Malow ogłosił dzisiaj, że kontrakty przedłużyli Bartosz Filipiak, Matias Sanchez, Mateusz Czunkiewicz i Paweł Halaba.

- Cieszę się, że ci podstawowi siatkarze, wyróżniający się w całej PlusLidze zostaną z nami na następny sezon – mówi Wojciech Winnik. – Mamy świetną bazę do budowy drużyny na kolejne rozgrywki.

W gronie tych, o których zabiegają możni PlusLigi wymienialiśmy jeszcze Cezarego Sapińskiego. O losach tego słynącego z bardzo dobrej zagrywki środkowego, jak i zapewne kilku innych podopiecznych Dominika Kwapisiewicza dowiemy się zapewne z komunikatu, jaki Ślepsk Malow ma ogłosić za tydzień.

Wówczas będziemy już po poniedziałkowym meczu w Lubinie, po którym Biało-Niebiescy mogą zrównać się punktami z ósma w tabeli PSG Stala Nysa. Dzisiaj, na początek 22. kolejki spotkań  nysanie  na wyjeździe ulegli Indykpolowi AZS Olsztyn 1:3.

- W poniedziałek chcemy wygrać z Cuprum Lublin, a w środę w Rzeszowie powalczymy o awans do „final four” Pucharu Polski -  zapowiada Wojciech Winnik. – Wyeliminowanie Asseco Resovii byłoby olbrzymią sensacją, spróbujmy ja sprawić.

Z innych transferowych ciekawostek. Jak donosi polsatsport.pl, Jakub Urbanowicz (na zdjęciu poniżej), były gracz Ślepska, a teraz BBTS-u Bielsko  Biała został zawodnikiem Cave Del Sole Lagonegro, przedostatniej druzyny II ligi włoskiej.

 

Wojciech Drażba

Fot. Ślepsk Malow Suwałki i instagram

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.24.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
22.06.2024

Pomoc magazyniera

Dodaj nowe ogoszenie