28.11.2015

Ślepsk Suwałki - KPS Siedlce 3:0

10. kolejka I ligi siatkarzy: Ślepsk Suwałki - KPS Siedlce 3:0 (25:10, 28:26, 25:18)
MVP meczu został Krzysztof Andrzejewski.

Składy drużyn:

Ślepsk: Urbanowicz, Schitkov, Mendak, Pietkiewicz, Zapłacki, Wasilewski, Gonciarz, Andrzejewski (libero), Hunek (K), Rudzewicz, Winnik, Lewiński; trenerzy: Dima Skoryy (I), Mateusz Kuśmierz (II)

KPS: Rejowski, Łukasik, Szałański, Milewski, Gutkowski, Krzywiecki (libero), Woś (libero), Wysocki, Kaźmierczak (K), Ogrodniczuk, Szaniawski; trenerzy: Witold Chwastyniak (I), Maciej Nowak (II)

Sędziują: Marek Heyducki (I), Piotr Skowroński (II, obaj pomorskie), kwalifikator: Albert Błażewicz (Białystok)

Oto wyjściowe składy:
Ślepsk - Rudzewicz, Zapłacki, Gonciarz, Winnik, Urbanowicz, Hunek - Andrzejewski (libero)
KPS - Rejowski, Łukasik, Szałański, Gutkowski, Kaźmierczak, Szaniawski - Krzywiecki (libero)

I set 0:0 - 4:0 zablokowany Szaniawski, czas dla KPS, 8:2 po przekątnej Winnik, przerwa techniczna, 16:8 po bloku Zapłacki, druga przerwa techniczna, 20:9 podwójny blok Ślepska, drugi czas dla KPS, 25:10 Winnik z drugiej linii po przekątnej. TO NOKAUT

II set 0:0 zagrywa Ślepsk - 4:8 kiwka Łukasika i przerwa techniczna,  7:8 zablokowany Łukasik, czas dla KPS, 14:14 Pietkiewicz zagrywką po taśmie, czas dla KPS, 14:16 plas Winnika w siatkę, przerwa techniczna, 18:20 druga piłka, czas dla Ślepska,  20:23 zablokowany Lewiński, drugi czas dla Ślepska, 28:26 Łukasik po prostej w aut

III set 0:0 - zagrywa KPS - 8:6 Rejowski zagrywa w siatkę, przerwa techniczna, 16:13 Hunek/Gonciarz blokują Gutkowskiego, druga przerwa techniczna, 17:13 siatka bloku KPS, czas dla KPS, 21:14 autowy atak Ogrodniczuka, drugi czas dla KPS, 25:18 Urbanowicz i po meczu