22.08.2016

Tenis ziemny. Debel Robert Usarek/Karol Szymański ponownie najlepszy w suwalskim GP [zdjęcia]

W II turnieju deblowym Grand Prix Tenisa o puchar Prezydenta Suwałk drugie zwycięstwo doniosła para Robert Usarek/Karol Szymański, która wygrała wszystkie mecze, a w finale pokonała 9:5 białostocki debel Wojciech Lisek/Mariusz Baruch. W turnieju zagrała 10-letnia Julia Wojtowicz, trenująca w akademii US Open, mająca na koncie sparing Dunką polskiego pochodzenia Caroliną Woźniacki.

W turnieju wystartowało 13 par, a zawodnicy reprezentowali Suwałki, Sejny, Augustów, Olecko, Bakałarzewo, Ełk, Białystok oraz ... Nowy York.

W meczu o 3 miejsce Bogdan Frydrych i Andrzej Karniej pokonali Filipa Olszewskiego i Łukasza Nartowicza 6:3.