25.11.2022

W sobotę i niedzielę w Suwałki Arenie. Halowy Turniej Piłki Nożnej Grodno Cup rocznika 2014

Osiem drużyn z kraju i zagranicy, złożonych z 8-letnich i młodszych piłkarzy rywalizować będzie w najbliższa sobotę i niedzielę w dorocznej imprezie organizowanej przez Akademię Piłkarską Wigry Suwałki.

Sponsorem tytularnym wydarzenia, przeprowadzanego przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji i wsparciu Miasta Suwałki została firma Grodno, stąd nazwa Turniej Piłki Nożnej Grodno CUP rocznika 2014.

W turnieju wystąpią drużyny reprezentujące uznane Akademie z całego kraju: Wisła Kraków, Varsovia Warszawa, Legia Warszawa Soccer Schools, AP Jagiellonia Białystok, Żalgirietis Wilno, BVB Academy WBS Warsaw, AP Talent Białystok i gospodarze z AP Wigry Suwałki.

Zmagania młodych zawodników będzie można obejrzeć z trybun hali widowiskowo-sportowej Suwałki Arena w sobotę godzinach 9:00 – 19:00, a w niedzielę w godz. 9:00 – 14:30 lub online, na platformie YouTube na kanale Wigry Suwałki, na którym prowadzona będzie profesjonalna transmisja na żywo.

Wyniki na bieżąco będzie można śledzić na platformie virium - https://tiny.pl/wdc6r.

 

Sponsor Tytularny - Grupa Grodno jest czołowym dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych działającym na polskim rynku od 31 lat. Aktywnie rozwija segment zielonej energii pod kątem fotowoltaiki, pomp ciepła i stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Grupa świadczy również usługi w zakresie audytów oraz projektów elektrycznych i oświetleniowych, wykonywania oraz modernizacji instalacji elektrycznych i energetycznych, programowania automatyki budynkowej. Jest też dostawcą złożonych rozwiązań dla przemysłu.

Głównym profilem działalności firmy jest zapewnienie inwestorowi kompleksowych rozwiązań prądowych do każdego typu obiektu budowlanego.

Grupa Grodno dysponuje jedną z najbardziej rozbudowanych sieci sprzedaży wśród dystrybutorów materiałów elektrotechnicznych. Składa się na nią 95 punktów handlowych (w tym 16 franczyzowych, 8 spółki zależnej BaRGo i 1 spółki zależnej Magma) zlokalizowanych na terenie całej Polski. Wszystkie punkty sprzedaży zaopatrywane są przez nowoczesne Centrum Dystrybucji mieszczące się w Małopolu (woj. mazowieckie).

Oprócz punktów stacjonarnych, firma prężnie rozwija się w świecie cyfrowym. Dział e-commerce obsługuje sklepy internetowe elektromag.pl i iluve.com oraz platformy B2B. Oferta Grodno jest dostępna na platformach sprzedażowych takich jak Allegro i Amazon.

Spółka zatrudnia obecnie ponad 700 pracowników. Grupa Grodno ma za sobą rekordowy rok 2020/21, zamknięty przychodami ponad 1 miliarda złotych. Obecnie rośnie najszybciej w historii swojej działalności oraz wśród liderów rynku elektrotechnicznego.

Grodno S.A. poprzez swoją działalność biznesową podąża za zrównoważonym rozwojem i społeczną odpowiedzialnością - redukuje ślad węglowy poprzez ledyfikację, instalacje PV, automatykę budynkową, edukację ekologiczną - OZE, działa na rzecz lokalnych społeczności oraz wspiera liczne fundacje.

Firma od lat przekazuje przynajmniej 1% dochodu na pomoc potrzebującym, akcje sportowe, społeczności lokalne, kulturę i sztukę. Dzięki licznym akcjom charytatywnym w roku 2021 Grodno przekaże około 3% dochodu.

Grupa Grodno bardzo mocno rozwija wewnętrzne wspieranie pasji pracowników poprzez różnorodne akcje sportowe o charakterze charytatywnym. W ostatnim czasie miały miejsca cztery duże wydarzenia sportowe, w których poza pracownikami uczestniczyli również liczni partnerzy i klienci:

Ultra Rajd 2020 Rowerem Dookoła Polski

Rajd Wisła 2020 - 30 Maratonów Wzdłuż Wisły

Rejs Wisłą 2021 ku pamięci Aleksandra Doby

Rajd Bałtyk 2021 Światło Nadziei.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.23.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
22.06.2024

Pomoc magazyniera

Dodaj nowe ogoszenie