01.08.2020

W Warszawie Ślepsk Malow Suwałki zamienił halę na piasek

Po przegranym 1:3 i 0:4 wyjazdowym dwumeczu z Vervą w hali, siatkarze Ślepska pozostali w Warszawie, gdzie w niedzielę na plaży Monta Beach Volley Club powalczą o awans do PreZero Grand Prix PLS (turniej czteroosobowej siatkówki plażowej).

W Warszawie na obiekcie Monta Beach Volley Club  o awans do finału w nowej odmianie czteroosobowej siatkówki plażowej w sobotę rywalizowały zespoły z grupy, a w niedzielę w grupie  C rywalami MKS Ślepsk Malow Suwałki będą ekipy AZS Olsztyn (g. 11:00), APP Krispol Września (g. 12:30) i PGE Skra Bełchatów (g. 17:00). 

Na plaży w Warszawie MKS Ślepsk – Malow reprezentować będzie szóstka: Jakub Rohnka, Patryk Szwaradzki, Paweł Filipowicz, Mateusz Czunkiewicz, Kacper Gonciarz i Cezary Sapiński, a w charakterze trenera suwalskiego klubu zadebiutuje Kamil Skrzypkowski.

W sobotę w stolicy rywalizowały drużyny z grupy B, z której awans do finału wywalczyły ekipy KGHM Cuprum Lubin  i VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. O kolejności na miejscach 1-3 decydował stosunek ... małych punktów.  Dodajmy, że właśnie małymi punktami walkę o awans do finału przegrała ekipa z Lublina, która w ostatniej chwili zastąpiła drużynę Lotos Trefl Gdańsk, dotkniętą zakażeniami koronawirusem. 

Niespodzianką rywalizacji w Krakowie, gdize w lipcu rywalizowały zespołyz grup A i D było odpadnięcie z rozgrywek Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Natomiast w grupie D rywalizacja trwała do ostatniej, i to dosłownie, piłki. Ostatecznie o kolejności na miejscach 1-3 decydował stosunek setów.

Finał z udziałem po dwóch najlepszych drużyn z każdej grupy na plaży w Gdańsku (8-9 sierpnia, LOTOS Stadion Letni Gdańsk). Wszystkie mecze będą pokazane na żywo w telewizji Polsat Sport.: 

Wyniki rozegranych spotkań w grupach i tabele:  

Gr. A Kraków: 

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn – Koźle – BBTS Bielsko – Biała  0 : 2 (18:25, 20:25)

GKS Katowice – Asseco Resovia Rzeszów  0 : 2  (17:25, 23:25)

BBTS Bielsko – Biała – Asseco Resovia Rzeszów  1: 2 (26:28, 25:19, 12:15); 

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn – Koźle – GKS Katowice  0 : 2 (23:25, 15:25)

GKS Katowice – BBTS Bielsko – Biała  2 : 0 (25:20, 25:20)

Asseco Resovia Rzeszów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn  1 : 2 (19:25, 29:27, 11:15)

Tabela grupy A: 

1. GKS Katowice  5 pkt. – awans do finału

2. Asseco Resovia Rzeszów 5 pkt. – awans do finału

3. BBTS Bielsko – Biała  4 pkt.

4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn – Koźle 4 pkt.

Grupa. B  Warszawa

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – BKS Visła Bydgoszcz 2:0 (25:20, 25:18). MVP Michał Superlak

LUK Politechnika Lublin – KGHM Cuprum Lubin  1:2 (25:23, 19:25, 12:15). MVP Adam Lorenc 

BKS Visła Bydgoszcz – KGHM Cuprum Lubin  KGHM CUPRUM LUBIN 0:2 (16:25, 20:25). MVP Mariusz Magnuszewski

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – LUK Politechnika Lublin 1:2 (25:21, 24:26, 10:15). MVP Bartłomiej Malec 

LUK Politechnika Lublin – BKS Visła Bydgoszcz  2:0 (25:19, 25:23). MVP Grzegorz Pająk

KGHM Cuprum Lubin – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa  1:2 (21:25, 25:23, 20:22). MVP Igor Grobelny

Tabela gr. B 

1. KGHM Cuprum Lubin  5 pkt. (sety 5:3, punkty 179:162) – awans do finału

2. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa  5 pkt. (sety 5:3, punkty 179:166) – awans do finału

3. LUK Politechnika Lublin  5 pkt. (sety 5:3, punkty 168:164)

4. BKS Visła Bydgoszcz  3 pkt. 

Gr. C Warszawa (2.08).

PGE Skra Bełchatów – APP Krispol Września  g. 9:30

Indykpol AZS Olsztyn – Ślepsk Malow Suwałki  g. 11:00

APP Krispol Września – Ślepsk Malow Suwałki  g. 12:30  

PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn  g. 14:00

Indykpol AZS Olsztyn – APP Krispol Września g. 15:30

Ślepsk Malow Suwałki – PGE Skra Bełchatów  g. 17:00

Gr. D - Kraków

Jastrzębski Węgiel – Stal Nysa   2 : 0  (25:16, 25:15)

Aluron CMC Warta Zawiercie – MKS Będzin   2 : 1  (25:19, 25:27, 15:10) 

Stal Nysa – MKS Będzin  0 : 2  (20:25, 11:25

Jastrzębski Węgiel – Aluron CMC Warta Zawiercie  2 : 0  (25:20, 25:20)

CMC Warta Zawiercie – Stal Nysa  2  : 0  (25:18, 25:21)

MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel  2  :  1  (16:25, 25:21, 15:8) 

Tabela gr. D 1. 

Jastrzębski Węgiel  5 pkt (sety 5:2) - awans do finału

2. MKS Będzin  5 pkt. (sety 5:3) - awans do finału

3. Aluron CMC Warta Zawiercie  5 pkt. (sety 4:3) 

4. Stal Nysa  3 pkt.

2 - finałowa (Gdańsk)08-08-2020 

GKS Katowice  - MKS Będzin  g. 11:00

Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel  g. 12:30G

KGHM Cuprum Lubin  - 2 drużyna grupy C  g. 15:30

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - 1 drużyna grupy C g. 17:

09-08-2020 

zw. meczu G01 - zw. meczu G02  g. 11:00

zw. meczu G03 - zw. meczu G04  g. 12:30

przegr. meczu G01 - przegr. meczu G02  g. 15:30

zw. meczu G01 - zw. meczu G02  g. 17:00

tm, fot. archiwum suwalki24.pl

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
08.11.2020 Kupno Sprzedaż
EUR 0.06% 4.3632 4.4514
USD 0.76% 3.7060 3.7808
GBP 0.21% 4.8330 4.9306
CHF 0.30% 4.0519 4.1337
11.08.2020

MECHANIK

11.08.2020

ELEKTRYK

11.08.2020

BOJLER

Dodaj nowe ogoszenie