21.09.2022

Wigry Suwałki - Orzeł Kolno 4:0. Krok po okręgowy Puchar Polski [wideo, opinie]

Na kilka dni przed hitem IV ligi, jakim będzie sobotni mecz Wigier z ŁKS Łomża, trener suwalskiej drużyny w pucharowym spotkaniu postawił na tych piłkarzy, którzy dotąd grali mniej.

Kamil Lauryn się nie zawiódł. Biało-Niebiescy kwestię awansu rozstrzygnęli już do przerwy, wygrali wysoko i - co równie istotne - po raz pierwszy pod jego wodzą w oficjalnym spotkaniu nie stracili gola.

Popatrzmy na bramki oraz wysłuchajmy pomeczowych wypowoedzi trenerów Ireneusza Piwko (Orzeł Kolno) oraz Kamila Lauryna (Wigry Suwałki):



 

Awans zanotowala też Sparta Augustów, która wygrała 2:0 w Stawiskach. W Goniadzu nie poradziła sobie za to Pomorzanka Sejny.

W czwartek o 19:00 A-klasowa Verta Suwalki podejmie UM Krynki, lidera podlaskiej okregówki.

 

Wigry Suwałki -  Orzeł Kolno  4 : 0 (3:0) 

Gole:  Wojciech Mickiewicz 24 i 41, Łukasz Trąbka 45, samobójczy 74 

Wigry:  Damian Wróblewski – Łukasz Trąbka (58. Łukasz Kubrak), Tomasz Rytelewski, Filip Kozłowski (80. Benjamin Przełomski), Kacper Rutkowski, Gabriel Romatowski (70. Wojciech Milewski), Sebastian Zackiewicz (58. Dawid Kalinowski), Wojciech Łada (70. Marcin Fiedorowicz), Paweł Stasiński, Piotr Lipiński, Wojciech Mickiewicz (58. Sebastian Dębski). 

 

Pozostałe wyniki II rundy

Biel Jeziorko - Warmia II Grajewo 0 : 5

3. GKS Stawiski - Sparta Augustów 0 : 2

Bramki: 0:1 Jakub Czajko 20, 0:2 Rafał Szybajło 87

5. Hetman Tykocin - Sokół Sokółka 0 : 3 wo

7. Biebrza Goniądz - Pomorzanka Sejny 2 : 1

Bramki: 1:0 Eryk Chrzanowski 15, 2:0 Eryk Chrzanowski 54, 2:1 Radosław Ołów 75.

8. Puszcza Hajnówka - MKS Mielnik 3 : 3, w serii karnych 5 : 4

9. Turośnianka Turośń Kościelna - Rudnia Zabłudów 5 : 3 (3:1)

10. Kulturalni Łomża - Orlęta Czyżew 2 : 1

11. Supraślanka Supraśl - Pogoń Łapy 8 : 1

12. Tur II Bielsk Podlaski - GKS Gródek 0 : 4

13. Demed Łomża - Piast Białystok 2 : 3

 14. Hetman Białystok - Bocian Boćki 1 : 2

 Czwartek, 22.09.

6. Hattrick Białystok - Kora Korycin 18:00

1. Verta Suwałki - UM Krynki 19:00

 

1/16 finału - 12.10.

Do gry dołączają III-ligowcy: Jagiellonia II Białystok i Olimpia Zambrów 

zwycięzca meczu 1 - KS Michałowo

Warmia II Grajewo - Krypnianka Krypno

Sparta Augustów - Czarni Czarna Białostocka

Wigry Suwałki - Warmia Grajewo

zwycięzca meczu 5 - Tur Bielsk Podlaski – Sokół Sokółka 0 : 3 wo

zwycięzca meczu 6 - KS Grabówka

Biebrza Goniądz - Jagiellonia II Białystok

Puszcza Hajnówka – MKS Mielnik

Turośnianka Turośń Kościelna - Supraślanka Supraśl 5:3

Kulturalni Łomża - Ruch Wysokie Mazowieckie

Supraslanka Supraśl - Cresovia Siemiatycze

GKS Gródek - KS Śniadowo

Bocian Boćki - Piast Białystok

Dąb Dąbrowa Białostocka - Olimpia Zambrów

MOSP Białystok - ŁKS 1926 Łomża

KS Wasilków - Promień Mońki

Sparta 1951 Szepietowo - Wissa Szczuczyn

 


udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Zapraszamy na relację na żywo


Ślepsk Malow Suwałki


Trefl Gdańsk

06.10.2022
21:00

Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
10.06.2022 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.7590 4.8552
USD 0.00% 4.7928 4.8896
GBP 0.00% 5.4483 5.5583
CHF 0.00% 4.8609 4.9591
Dodaj nowe ogoszenie