Suwalski trzecioligowiec nie rozegra zaplanowanego na tę środę, 16 lipca o godz. 17:00 na Zarzeczu drugiego w tym okresie przygotowawczym meczu kontrolnego.
ZapowiadaÅ‚ siÄ™ on bardzo ciekawie, bo rywalem Wigier miaÅ‚a być Sparta Augustów, która pod wodzÄ… Karola Salika i MichaÅ‚a Kubasa i z kilkoma wychowankami suwalskiego klubu w skÅ‚adzie awansowaÅ‚a do IV ligi.
- ZespóÅ‚ z Augustowa, z powodów organizacyjnych, nie bÄ™dzie mógÅ‚ rozegrać spotkania z naszym zespoÅ‚em – powiadomiÅ‚y dzisiaj Wigry w swoich mediach spoÅ‚ecznoÅ›ciowych.
Organizacyjne kÅ‚opoty augustowska drużyna przeżywa od minionej Å›rody, kiedy rezygnacje zÅ‚ożyli obaj szkoleniowcy. Karol Salik nie chce już roztrzÄ…sać tej sprawy. Mówi tylko, iż oczekiwaÅ‚, że po awansie, caÅ‚y klub zrobi krok naprzód, bÄ™dzie siÄ™ rozwijaÅ‚, że dziaÅ‚acze zaangażujÄ… siÄ™ w poprawÄ™ warunków, zacznÄ… pozyskiwać sponsorów.
Sparta w środę nie przyjedzie do Suwałk. Wigry wykorzystają najbliższe dni na treningi i testowanie nowych piłkarzy, a najbliższy sparing rozegrają w sobotę, 19 lipca na wyjeździe z Granicą Kętrzyn.
WD
ŹródÅ‚o: Wigry SuwaÅ‚ki
Fot. Suwalki24.pl








