17.08.2015

Wysokie lokaty szachistów Hańczy w mistrzostwach Polski

W katowickim Spodku prawie 1.000 szachistów rywalizowało w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Hańczy Suwałki, która w klasyfikacji klubowej zajęła odpowiednio 8 i 5. miejsce. Indywidualnie najlepsza z suwalczan była Katarzyna Murawko (na zdjęciu), która w rywalizacji D-18 w obu turniejach mistrzowskich uplasowała się na 4. miejscach.

W klasyfikacji sportu młodzieżowego  MSiT Hańcza z 30 pkt. zajęła 4 m-ce, a w błyskawicznych z 22 była 5. Indywidualnie punktowali: