29.10.2013

Zmiana lidera Fantasy Park Bowling League

Czwarta kolejka Ligi Bowlingowej przyniosła zmianą lidera rozgrywek.

Słabszą dyspozycję zawodników druzyny Eltechbiur, którzy tylko dziesięcioma oczkami pokonali PGK Suwałki 511 do 501, wykorzystał zespół Oil Transfer Development. Pokonał on PGE Dystrybucję 611 do 550, i zasiadł na fotelu lidera. W innych spotkaniach wygrywali faworyci. W przyszły poniedziałek odbedą się dwa bardzo ciekawe spotkania w których zmierzą się lider z wiceliderem, oraz Sudowia i Drewtark Sejny. 

 

Wyniki czwartej kolejki /28.10.2013/:

TOR 2: SUDOWIA (632) - STOLLAR (508)
TOR 3: ANIMEX (610) - SKSM (584)
TOR 4: ELTECHBIUR (511) - PGK SUWAŁKI (501) 
TOR 5: PGE DYSTRYBUCJA (550) - OIL TRANSFER DEVELOPMENT (611)
TOR 6: DARMAR (637) - PBI (560)
TOR 7: DREWTARK SEJNY (676) - STYL KUCHNIE (482)
PAUZOWAŁ- PENSJONAT PONIATOWSKI

 

5. Kolejka Fantasy Park Bowling League /04.11.2013, GODZINA 18.30/
TOR 1 PBI - PGE DYSTRYBUCJA
TOR 2 STYL KUCHNIE - DARMAR
TOR 3 DREWTARK SEJNY - SUDOWIA
TOR 4 OIL TRANSFER DEVELOPMENT - ELTECHBIUR
TOR 5 PGK SUWAŁKI - ANIMEX
TOR 6 SKSM - PAUZUJE
TOR 7 PENSJONAT PONIATOWSKI - STOLLAR

TABELA PO CZWARTEJ KOLEJCE:

MIEJSCE NAZWA ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1 OIL TRANSFER DEVELOPMENT 4 0 0 8 2504
2 ELTECHBIUR 4 0 0 8 2442
3 DREWTARK SEJNY 3 0 1 6 2605
4

DARMAR

3 0 1 6 2359
5 SUDOWIA 3 0 0 6 1912
6 PGE DYSTRYBUCJA 2 0 2 4 2316
7 PENSJONAT PONIATOWSKI 2 0 1 4 1773
8 ANIMEX 2 0 1 4 1697
9 SKSM 1 0 3 2 2324
10 PBI 1 0 3 2 2216
11 PGK SUWAŁKI 0 0 4 0 2012
12 STYL KUCHNIE 0 0 4 0 1797
13 STOLLAR 0 0 3 0 1407

 

  DARMAR KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 GRAŻYNA CHALECKA 147     132                   139,5
2 PAULINA SKRĘTEK 151 135 120 146                   138
3 MAREK SOWULEWSKI 126   165 152                   147,67
4 DAREK CHALECKI 164 177 154 207                   175,5
5 BOGDAN DOJNIKOWSKI   134 118                     126
6 WOJTEK ŁEMPIO   131                       131

 

  SKSM KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Romuald Szydłowski 126 159 130 111                   131,5
2 Wiesław Szydłowski 140 151 148 143                   145,5
3 Piotr Wasilewski                            
4 Zenon Lewoń 110 125 157 136                   132
5 Arkadiusz Augustajtys                            
6 Rafał Jasiński                            
7 Agata Romotowska                            
8 Anna Szydłowska 161 197 136 194                   172

 

  PGE Dystrybucja KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Robert Wołągiewicz 110 181 136 133                   140
2 Adam Słuchocki                            
3 Wojciech Wędrychowski 135 138 155 145                   143,25
4 Artur Sałkiewicz 127 136 168 135                   141,5
5 Gerard Kasiborski 165 130 176 137                   152

 

  Pensjonat Poniatowski KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Robert Turel 142 141 133                     138,67
2 Dariusz  Ołów 127 159 168                     151,33
3 Waldemar Kołodziej 111 129 146                     128,67
4 Mirosław Karwel 166 162 189                     172,33

 

  Stollar KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Daniel Murawski 140 133   141                   138
2 Marcin Radzewicz 146     179                   162,5
3 Jacek Szukiłowicz 98                         98
4 Jan Jarmołowicz   131                        
5 Michał Rozwadowski 65 82                       73,5
6 Karol Śniadkowski       87                   87
7 Wojciech Jagielski   104   101                   102,5

 

  Eltechbiur KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Tomasz Żukowski 211 144 124 148                   156,75
2 Krzysztof Chałko 190 128 153 108                   144,75
3 Michał Witkowski 193 145 148 118                   151
4 Szymon Górski 146 190 159 137                   158

 

  Oil Transfer Development KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Bartłomiej Żuchowski   151 148 109                   136
2 Marek Wołągiewicz 148 142 124 146                   140
3 Wojciech Górski 220 178 182 199                   194,75
4 Karol Mieczkowski 144                         144
5 Janusz Andruczyk       157                   157
6 Stanisław Poświatowski 166 140 150                     152

 

  PGK KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Marta Huszcza 148 136 118 132                   133,5
2 Ewa Żegaczewska                            
3 Leszek Dykczys 100 111 80 111                   100,5
4 Daniel Romotowski 113 138 156 137                   136
5 Sławomir Dzienis 137 119 155 121                   133

 

  Drewtark Sejny KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Lilla Frydrych 191 172 167 173                   175,75
2 Wiesław Frydrych 180 127 149 158                   153,5
3 Sławomir Raczkowski 166 134 165 191                   164
4 Józef Zawadzki 136 159 183 154                   158

 

  Styl Kuchnie KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Maciej Gwiazdowski     109 109                   109
2 Dariusz Taraszkiewicz 133 77 60                     90
3 Janusz Sienkiewicz 146 133 141 134                   138,5
4 Przemysław Jasiulewicz                            
5 Grzegorz Radziszewski 98 102   106                   102
6 Dariusz Bobowicz 109                         109
7 Janusz Kiersztyn                            
8 Piotr Miksza   99 108 133                   113,33

 

  Sudowia KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Krzysztof Grzymkowski 212   175 183                   190
2 Paweł Masłowski 159   150 213                   174
3 Marek Zaborowski 173   168 130                   157
4 Szymon Staszkiewicz 116                         116
5 Robert Mikielski     127 106                   116,5

 

  PBI KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Waldemar Staszkiewicz 157 113 155 122                   136,75
2 Wojciech Konopko 126 173 152 170                   155,25
3 Karol Jonio 153 158 144 150                   151,25
4 Piotr Janczukowski                            
5 Piotr Pietraszewski                            
6 Andrzej Maciopa 109 109 107 118                   110,75

 

  Animex KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Rafał Bryk   157 146 170                   157,67
2 Paweł Kolenda   126 157 176                   153
3 Paweł Roszkowski       169                   169
4 Michał Bajor   122 108 95                   108,33
5 Piotr Kowalski                            
6 Łukasz Pawłowski                            
7 Katarzyna Sawionek   133 138                     135,5
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.19.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
18.04.2024

KUCHARZ / KUCHARKA

Dodaj nowe ogoszenie