05.11.2013

Zwycięstwa outsiderów i nowy rekord Ligi

Szalona kolejka Ligi Bowlingowej

Pierwsze punkty w Fantasy Park Bowling League zdobyły druzyny Stollaru i PGK Suwałki. Debiutant, Stollar pokonał 554 do 476 Pensjonat Poniatowski, a PGK Suwałki, osiągając bardzo dobry wynik, wygrał z Animeksem 610 do 573. Najciekawiej zapowiadające się spotkania kolejki odbyły się na torach 3 i 4. Na torze trzecim w "meczu przyjaźni" mniej przyjaźni okazali się zawodnicy z Drewtarku Sejny, którzy pokonali Sudowię 685 do 654. Z kolei na torze czwartym stanęły na przeciwko siebie pierwsza i druga drużyna Ligi oraz bracia Szymon i Wojciech Górscy. W ostatnich zawodach indywidualnych fenomenalną formę prezentował Wojtek Górski, jednak podczas wczorajszego pojedynku to Szymon oraz jego Eltechbiur nie dał szans rywalowi, jednocześnie bijąc rekord punktowy Ligi, który obecnie wynosi 771 pkt. Poprzedni rekord należał do drużyny Drewtarku Sejny i wynosił 741 pkt. Na kolejne spotkania zapraszamy za dwa tygodnie. 

 

5. Kolejka Fantasy Park Bowling League /04.11.2013, GODZINA 18.30/
TOR 1 PBI (466) - PGE DYSTRYBUCJA (564)
TOR 2 STYL KUCHNIE (437) - DARMAR (624)
TOR 3 DREWTARK SEJNY (685) - SUDOWIA (654)
TOR 4 OIL TRANSFER DEVELOPMENT (570) - ELTECHBIUR (771)
TOR 5 PGK SUWAŁKI (610) - ANIMEX (573)
TOR 7 PENSJONAT PONIATOWSKI (476) - STOLLAR (554)

Pauzował - SKSM

6. Kolejka Fantasy Park Bowling League /18.11.2013, GODZINA 18.30/
TOR 1 SUDOWIA - PENSJONAT PONIATOWSKI
TOR 2 STOLLAR - SKSM
TOR 3 PAUZUJE - PGK SUWAŁKI
TOR 4 ANIMEX - OIL TRANSFER DEVELOPMENT
TOR 5 ELTECHBIUR - PBI
TOR 6 PGE DYSTRYBUCJA - STYL KUCHNIE
TOR 7 DARMAR - DREWTARK SEJNY

TABELA PO PIĄTEJ KOLEJCE:

MIEJSCE NAZWA ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1 ELTECHBIUR 5 0 0 10 3213
2 DREWTARK SEJNY 4 0 1 8 3290
3 OIL TRANSFER DEVELOPMENT 4 0 1 8 3080
4

DARMAR

4 0 1 8 2983
5 PGE DYSTRYBUCJA 3 0 2 6 2880
6 SUDOWIA 3 0 1 6 2566
7 ANIMEX 2 0 2 4 2270
8 PENSJONAT PONIATOWSKI 2 0 2 4 2249
9 PBI 1 0 4 2 2682
10 PGK SUWAŁKI 1 0 4 2 2622
11 SKSM 1 0 3 2 2324
12 STOLLAR 1 0 3 2 1951
13 STYL KUCHNIE 0 0 5 0 2234

 

  DARMAR KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 GRAŻYNA CHALECKA 147     132                   139,5
2 PAULINA SKRĘTEK 151 135 120 146 170                 144,4
3 MAREK SOWULEWSKI 126   165 152 146                 147,25
4 DAREK CHALECKI 164 177 154 207 168                 174
5 BOGDAN DOJNIKOWSKI   134 118                     126
6 WOJTEK ŁEMPIO   131     140                 135,5
  SKSM KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Romuald Szydłowski 126 159 130 111                   131,5
2 Wiesław Szydłowski 140 151 148 143                   145,5
3 Piotr Wasilewski                            
4 Zenon Lewoń 110 125 157 136                   132
5 Arkadiusz Augustajtys                            
6 Rafał Jasiński                            
7 Agata Romotowska                            
8 Anna Szydłowska 161 197 136 194                   172
  PGE Dystrybucja KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Robert Wołągiewicz 110 181 136 133 161                 144,2
2 Adam Słuchocki                            
3 Wojciech Wędrychowski 135 138 155 145 110                 136,6
4 Artur Sałkiewicz 127 136 168 135 165                 146,2
5 Gerard Kasiborski 165 130 176 137 128                 147,2
  Pensjonat Poniatowski KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Robert Turel 142 141 133   138                 138,5
2 Dariusz  Ołów 127 159 168   113                 141,75
3 Waldemar Kołodziej 111 129 146                     128,67
4 Mirosław Karwel 166 162 189   135                 163
5 Arkadiusz Kawałek                            
6 Grzegorz Sznejder         90                 90
Stollar KOLEJKI  
IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
Daniel Murawski 140 133   141 163                 144,25
Marcin Radzewicz 146     179 153                 159,33
Jacek Szukiłowicz 98                         98
Jan Jarmołowicz   131     126                  
Michał Rozwadowski 65 82                       73,5
Karol Śniadkowski       87                   87
Wojciech Jagielski   104   101                   102,5
Anna  Jaroszewska         112                 112
  Eltechbiur KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Tomasz Żukowski 211 144 124 148 219                 169,2
2 Krzysztof Chałko 190 128 153 108 202                 156,2
3 Michał Witkowski 193 145 148 118 151                 151
4 Szymon Górski 146 190 159 137 199                 166,2
  Oil Transfer Development KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Bartłomiej Żuchowski   151 148 109                   136
2 Marek Wołągiewicz 148 142 124 146 141                 140,2
3 Wojciech Górski 220 178 182 199 160                 187,8
4 Karol Mieczkowski 144       110                 127
5 Janusz Andruczyk       157                   157
6 Stanisław Poświatowski 166 140 150   159                 153,75
  PGK KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Marta Huszcza 148 136 118 132 162                 139,2
2 Ewa Żegaczewska                            
3 Leszek Dykczys 100 111 80 111 123                 105
4 Daniel Romotowski 113 138 156 137 166                 142
5 Sławomir Dzienis 137 119 155 121 159                 138,2
  Drewtark Sejny KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Lilla Frydrych 191 172 167 173 180                 176,6
2 Wiesław Frydrych 180 127 149 158 148                 152,4
3 Sławomir Raczkowski 166 134 165 191 202                 171,6
4 Józef Zawadzki 136 159 183 154 155                 157,4
  Styl Kuchnie KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Maciej Gwiazdowski     109 109 94                 104
2 Dariusz Taraszkiewicz 133 77 60                     90
3 Janusz Sienkiewicz 146 133 141 134                   138,5
4 Przemysław Jasiulewicz         132                 132
5 Grzegorz Radziszewski 98 102   106                   102
6 Dariusz Bobowicz 109                         109
7 Janusz Kiersztyn         109                  
8 Piotr Miksza   99 108 133 102                 110,5
  Sudowia KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Krzysztof Grzymkowski 212   175 183 161                 182,75
2 Paweł Masłowski 159   150 213 190                 178
3 Marek Zaborowski 173   168 130 154                 156,25
4 Szymon Staszkiewicz 116                         116
5 Robert Mikielski     127 106                   116,5
6 Marta Samul         149                 149
  PBI KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Waldemar Staszkiewicz 157 113 155 122 132                 135,8
2 Wojciech Konopko 126 173 152 170 109                 146
3 Karol Jonio 153 158 144 150 103                 141,6
4 Piotr Janczukowski                            
5 Piotr Pietraszewski                            
6 Andrzej Maciopa 109 109 107 118 122                 113
  Animex KOLEJKI  
LP IMIĘ NAZWISKO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Średnia
1 Rafał Bryk   157 146 170 148                 155,25
2 Paweł Kolenda   126 157 176 180                 159,75
3 Paweł Roszkowski       169                   169
4 Michał Bajor   122 108 95 123                 112
5 Piotr Kowalski                            
6 Łukasz Pawłowski                            
7 Katarzyna Sawionek   133 138                     135,5
8 Radosław Żuchowski         122                 122
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
05.30.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
29.05.2024

Inżynier Budowy

28.05.2024

praca

Dodaj nowe ogoszenie