04.04.2013

Dziennik Gazeta Prawna nagradza suwalskiego producenta

 Zakład Stolarki Budowlanej CAL, producent drzwi drewnianych z Suwałk, otrzymał w ostatnim czasie prestiżowe wyróżnienie „Dobry Produkt 2012 – Wybór Konsumentów”.

 

Jest ono przyznawane przez redakcję „Forum Biznesu”, dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”, produktom najwyższej jakości, które cieszą się zaufaniem klientów.
Zakład Stolarki Budowlanej CAL, producent drzwi drewnianych z Suwałk, został wyróżniony w kategorii „Odkrycie Roku”.

 

– Godło „Dobry Produkt 2012 – Wybór Konsumentów” jest dla nas szczególnym wyróżnieniem – mówi Czesław Suski z firmy CAL. – Utwierdza nas ono w przekonaniu, iż marka CAL jest synonimem drzwi, które spełniają wysokie wymagania klientów zarówno w zakresie ochrony przed utratą ciepła, bezpieczeństwa, jak i wzornictwa – dodaje.

Oferta suwalskiego producenta obejmuje szeroki asortyment wysokiej jakości wewnętrznych i zewnętrznych drzwi drewnianych. Priorytetem dla działalności CAL-a jest idea zrównoważonego rozwoju budownictwa. Drewno, z którego wytwarzane są drzwi, pochodzi wyłącznie z lasów zarządzanych według zasad Dobrej Gospodarki Leśnej. Co ważne, doskonałe parametry termoizolacyjne drzwi zewnętrznych pozwalają na stosowanie ich w domach energooszczędnych i pasywnych. Drzwi CAL-a kwalifikują się do programu dopłat do kredytów zaciąganych na budowę domów energooszczędnych organizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Godło „Dobry Produkt 2012 – Wybór Konsumentów” przyznawane jest na podstawie wyników Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt 2012” realizowanego przez redakcję Forum Biznesu, dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”. Patronat i opiekę merytoryczną nad badaniem obejmuje Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Zakład Stolarki Budowlanej CAL z siedzibą w Suwałkach istnieje na polskim rynku od 27 lat. Powstały w 1985 roku jako spółka jawna z polskim kapitałem zatrudnia obecnie ok. 120 osób.


Głównym przedmiotem działalności firmy CAL jest produkcja stolarki otworowej w zakresie drewnianych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Firma ma w swojej ofercie zarówno standardowe rozwiązania, jak i modele realizowane w oparciu o indywidualne projekty.


W produkcji CAL stosuje wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak szczelina wentylacyjna w drzwiach łazienkowych, wręg antywłamaniowy, systemy drzwiowe do domów inteligentnych.


Drzwi zewnętrzne Zakładu Stolarki Budowlanej CAL wytwarzane są zgodnie z normą PN-EN 14351-1. Zostały zbadane przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie w zakresie umożliwiającym dopuszczenie do obrotu i oznakowanie znakiem CE.


Produkty Zakładu Stolarki Budowlanej CAL sprzedawane są na terenie całego kraju. W wielu punktach sprzedaży dla kupujących dostępne są również usługi autoryzowanej grupy montażowej.


udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
05.20.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie