26.03.2020

Ile zapłacę za kredyt? 3 kroki do realizacji marzenia

Marzysz o własnym mieszkaniu w wymarzonej okolicy albo nowym samochodzie? Może od zawsze chciałeś wybrać się w podróż do Nepalu i teraz nadszedł czas na realizację tego planu?

Jeśli jedyną przeszkodą w realizacji planów jest brak gotówki, już teraz możesz o nim zapomnieć. Sprawdź, jak zdobyć niezbędną gotówkę w kilku prostych krokach:

  • wybierz cel kredytu,
  • określ kwotę i długość spłaty,
  • wybierz najlepszą ofertę.

 

Wybierz cel kredytu

Jeśli chcesz zdobyć dodatkową gotówkę na wymarzony cel, po prostu sprawdź kalkulator kredytowy online i ciesz się niską ratą. Myślisz, że to nie jest takie łatwe? Martwisz się opadłymi arkuszami dokumentów, które będziesz musiał złożyć przed przyznaniem kredytu? Korzystając z oferty dobrego serwisu internetowego, możesz przebrnąć przez wszystkie formalności bez większego trudu. Sprawdź, w jaki sposób może Ci pomóc kalkulator kredytowy direct.money.pl.

Pierwszym krokiem będzie wybór celu, na jaki będzie Ci potrzebna gotówka. W serwisie wyszczególnione są najczęściej wybierane kategorie, takie jak kredyt hipoteczny lub pożyczka na zakup samochodu. Jeszcze jedną kategorię stanowią kredyty gotówkowe na dowolny cel. Jeśli chcesz wybrać się w wymarzoną podróż lub wyposażyć mieszkanie w sprzęt elektroniczny, ta kategoria będzie odpowiednia. Oczywiście możesz być spokojny, nikt nie zapyta Cię, do czego potrzebujesz tych pieniędzy.

Określ kwotę i długość spłaty

Zakup komputera do domu i dwumiesięczna podróż do Nepalu mogą generować nieco inne koszty. Podobnie będzie z zakupem domu czy używanego samochodu. Zanim więc zaczniesz starać się o przyznanie kredytu, spróbuj określić orientacyjną kwotę, jaka będzie Ci potrzebna. Następnie wprowadź jej wartość w odpowiednie pole kalkulatora kredytowego.

Do dalszych czynności będzie należało określenie czasu, jaki będzie Ci potrzebny na spłatę tego zadłużenia. Możesz wybrać dowolny okres czasu od roku do dziesięciu lat. W przypadku kredytu hipotecznego ten okres może trwać nawet do trzydziestu pięciu lat.

Po wprowadzeniu tych danych zobaczysz orientacyjną wartość raty, jaką będziesz płacił co miesiąc. Zobaczysz także dokładny harmonogram spłat, w którym wyszczególnione zostaną odsetki i rata właściwego kapitału. Jeśli rata nie wydaje Ci się satysfakcjonująca, możesz dokonać korekty w wysokości pożyczki czy ilości rat do spłaty. Pamiętaj, że raty powinny być wygodne do spłaty i nie narażać mocno Twojego budżetu. Lepiej spłacać zobowiązania dłużej i regularnie, niż mieć problemy z bieżącymi wydatkami.

Wybierz najlepszą ofertę

Jeśli ustaliłeś już wszystkie parametry dotyczące długości kredytu i raty, poczekaj na kontakt ze strony naszych konsultantów. Wystarczy, że w pokazane poniżej rubryki wprowadzisz swoje dane kontaktowe. Może to być numer telefonu albo adres poczty elektronicznej. Jeśli zainteresuje Cię nasza oferta, prosty sposób obliczania raty i szybki kontakt, możesz otrzymywać od nas oferty regularnie. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie pola pod danymi kontaktowymi.

Kontaktu ze strony naszych konsultantów możesz spodziewać się jeszcze tego samego dnia. Zostaną Ci przedstawione oferty od różnych instytucji bankowych, z którymi współpracujemy. Wspólnie dojdziemy do wniosków, która oferta najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. Jeśli masz wątpliwości, czy kredyt zostanie Ci przyznany albo nie jesteś pewien, jakie dokumenty będą Ci potrzebne, nie rezygnuj. Poczekaj na kontakt ze strony naszych konsultantów i z nimi podziel się wszelkimi wątpliwościami. To za ich pośrednictwem będziesz mógł także ustalić ostateczną ratę kredytu i zrealizować swoje marzenie.

(materiał partnera)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.02.2020 Kupno Sprzedaż
EUR 0.63% 4.4871 4.5777
USD 0.07% 4.0963 4.1791
GBP 0.30% 5.0822 5.1848
CHF 0.75% 4.2445 4.3303
01.04.2020

Praca na obwodnicy

Dodaj nowe ogoszenie