13.11.2022

Księgarnia TaniaKsiazka.pl wysoko w rankingach sklepów internetowych

TaniaKsiazka.pl, należąca do firmy Glosel, prowadząca stacjonarne księgarnie m.in. w Suwałkach, kolejny raz potwierdza silną pozycję na rynku ecommerce, uzyskując wysokie lokaty w ogólnopolskich rankingach. To dwa największe w Polsce systemy recenzji — Ceneo i Opineo, w których klienci oceniają sklepy internetowe.

TaniaKsiazka.pl stanęła na podium dwóch kategorii 13. edycji rankingu najlepszych sklepów internetowych, objętych Programem Zaufanych Opinii Ceneo. Zajęła pierwsze miejsce w kategorii “Kultura i rozrywka” i drugie — w kategorii “Najlepszy sprzedawca w Kup Teraz”.

W rankingu “Zaufanych Sklepów 2023” w 14 kategoriach rywalizowały sklepy, które uzyskały najlepsze wyniki w ankiecie wypełnianej przez klientów Ceneo. Te opinie są podstawą oceny każdego sklepu i decydują o miejscu w rankingu. TaniaKsiazka.pl już po raz siódmy zdobyła znaki jakości Ceneo.

Również w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo TaniaKsiazka.pl po raz siódmy stanęła na podium. Zajęła drugie miejsce w kategorii kategorii “Książki i multimedia” ze średnią oceną 4,9 na 126 tys. opinii. W systemie recenzji Opineo użytkownicy oceniają: szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta i jakość zapakowania przesyłki oraz deklarują chęć polecenia danego sklepu swoim znajomym.

- Z tegorocznego raportu Ceneo dotyczącego e-rynku w Polsce wynika, że jedna czwarta użytkowników podejmuje decyzję zakupową na podstawie opinii o sklepie. To ważne, że TaniaKsiazka.pl jest w rankingu wysoko, ale i satysfakcjonujące, że użytkownicy mają o nas dobrą opinię. Tym bardziej że jesteśmy w rankingach Ceneo i Opineo na pierwszych miejscach od wielu lat. Ciągle staramy się podnosić standard naszych usług - mówi Łukasz Kierus, prezes spółki Glosel, która jest właścicielem TaniaKsiazka.pl.

To nie jedyne sukcesy białostockiej księgarni w ostatnim czasie. Izba Gospodarki Elektronicznej wyróżniła we wrześniu w kategorii “Best in Campaign” zorganizowane przez TaniaKsiazka.pl wydarzenie “WyCzytOn”, czyli ”Wyprawa Czytelników Online”. W ubiegłorocznym spotkaniu w sieci wzięły udział niemal 2 miliony osób.

Kolejny sukces TaniaKsiazka.pl to zdobycie “największej sympatii” polskich internautów wg raportu opublikowanego przez monitorującą Internet firmę SentiOne. W kategorii “eCommerce – sklepy internetowe” TaniaKsiazka.pl zdobyła największy odsetek (niemal połowę) pozytywnych wzmianek użytkowników, wyprzedzając największe platformy sprzedażowe w Polsce (Allegro i Amazon).

Jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych księgarni internetowych w kraju – TaniaKsiazka.pl – istnieje od 2006 roku. Do tej pory uzyskała niemal 40 branżowych nagród i wyróżnień.

Na zdjęciu: Łukasz Kierus, prezes spółki Glosel

Fot. materiały prasowe Glosel 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.07.2022 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.6546 4.7486
USD 0.00% 4.4119 4.5011
GBP 0.00% 5.4029 5.5121
CHF 0.00% 4.7033 4.7983
05.12.2022

Praca na budowie

04.12.2022

PROMOTORKI

03.12.2022

Pasy transportowe

02.12.2022

Sprzedam garaż

Dodaj nowe ogoszenie