24.12.2020

Nagrodzony developer uruchamia sprzedaż w nowym etapie inwestycji Piano Park

Nowy etap inwestycji Piano Park – to ambitne przedsięwzięcie i najwyższe standardy budownictwa apartamentowego.

Racis Development Sp. z o. o. – to suwalska firma znana z wysokiej jakości budownictwa apartamentowego. Od wielu lat z sukcesami realizuje ambitne projekty i wyznacza nowe trendy w branży deweloperskiej. Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia Racis Development uruchomił kolejny etap inwestycji Piano Park i otrzymał prestiżową nagrodę Związku Przedsiębiorców i Pracodawców w kategorii Inwestor 2020 roku.

Inwestycja Piano Park to połączenie doświadczenia, jakości i prestiżu w budownictwie apartamentowym. Można powiedzieć, że przy ulicy Rotmistrza Pileckiego powstaje jeden z najambitniejszych projektów deweloperskich w naszym mieście i regionie. Na przestronnych błoniach północnej części miastadeveloper uruchomił kolejny etap inwestycji Piano Park. Jak co roku inwestycje Racis Development zbierają wiele prestiżowych nagród, tym razem prezes Szymon Racis odebrał ogólnopolską, główną nagrodę w kategorii „INWESTOR 2020 ROKU”.

Mieszkańcy już mogą zakupić kolejne apartamenty, tym razem w budynku C Piano Park. Z 79 apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 25 metrów kwadratowych do 63 metrów kwadratowych można wybrać wymarzony apartament. Przestronne tarasy nawet do 103 metrów kwadratowych to mocny punkt w budownictwie Racis Development.

Każdy znajdzie coś dla siebie, od niewielkiego mieszkania inwestycyjnego, po okazały apartament, który można stworzyć, łącząc wybrane jednostki apartamentowe w większą całość. Większość apartamentów to wygodne mieszkania rodzinne, układy dwu i trzy pokojowe, z których cześć zawiera wydzielone łazienki i odrębne toalety.

W budynku realizowana jest przestronna hala garażowa, gdzie każdy będzie mógł zaparkować wygodnie auto. Na patio znajdzie się plac zabaw i fontanna, a w centralnym punkcie osiedla deweloper planuje ulokowanie 1,5 hektarowego parku z dużą, elegancką, podświetlaną fontanną, uroczymi alejkami, placami zabaw i napowietrzną siłownią.

Podobny Park, ale mniejszy Racis zrealizował na sąsiedniej inwestycji Chopina Park, już teraz można poczuć przedsmak przyszłego parku w Piano Park.

Więcej informacji udzieli:

www.pianopark.pl

Salon Sprzedaży Racis Development

tel. 87 566 33 27

(materiał partnera)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.19.2021 Kupno Sprzedaż
EUR 0.04% 4.4954 4.5862
USD 0.11% 3.7158 3.7908
GBP 0.26% 5.0539 5.1559
CHF 0.16% 4.1781 4.2625
18.01.2021

Garaż

Dodaj nowe ogoszenie