09.04.2019

Nowoczesne osiedle z własnym parkiem - Sobola Biel rośnie

Spółka Sobola Biel wprowadziła do sprzedaży nowy etap osiedla Sobola Biel – Dzielnica Przyszłości. W budynku A5 na szukających nowej jakości czeka już tylko 30 apartamentów – od 40-metrowych studio po przestronne, blisko 100-metrowe apartamenty z równie dużymi tarasami.

Zamieszkaj wśród zieleni

Mieszkanie, którym możesz cieszyć się spokojem naturalnej przyrody i jednocześnie korzystać z wszelkich wygód płynących z życia w mieście to nie wizja dalekiej przyszłości. To rzeczywistość. To powstające w Suwałkach osiedle Sobola Biel- nowoczesna dzielnica przyszłości, w której poczujesz się wyjątkowo.

Sobola Biel powstała z myślą o ludziach wymagających, świadomych, oczekujących od życia więcej. To tętniąca zieloną energią enklawa spokoju- jedyne w okolicy osiedle z własnym, blisko 2-hektarowym parkiem. Inspirowana koncepcją miasta - ogrodu oferuje bezpieczne, oddzielone od ruchu samochodowego strefy wypoczynku. To doskonale miejsce do zabawy, uprawiania sportu, odpoczynku. To wygoda dla rodziców, przygoda dla dzieci, przyjemność dla aktywnych… Pośród malowniczych alei z urokliwymi zakątkami każdy znajdzie swoje ulubione miejsce do spotkań się z przyjaciółmi czy wyciszenia po pracy… Żadne inne miejsce nie oferuje tak wielu możliwości wspólnego, rodzinnego relaksu w przyjaźnie urządzonej, zielonej przestrzeni.

Najwyższa jakość w standardzie

Sobola Biel to morze możliwości. To nowatorskie rozwiązania, jakich w Suwałkach jeszcze nie było. Wysokie, ustawne wnętrza, panoramiczne okna, przestronne balkony, ogródki w mieszkaniach na parterach i nawet 130-metrowe tarasy... Granitowe posadzki, szlachetne tynki, duża ilość przeszkleń i nowoczesne chromowane detale  w częściach wspólnych... Indywidualne, prywatne garaże o różnych powierzchniach w hali parkingowej. Nowoczesne technologie bazują na naturalnych surowcach, zapewniając komfort cieplny, zdrowy klimat i ciszę. Dzięki temu życie staje się wygodniejsze, a koszty utrzymania pozostają niskie.

Przemyślana koncepcja architektoniczna idzie w parze z najwyższą jakością wykonania.

W Sobolej Bieli luksus jest normą.

Miasto na wyciągnięcie ręki

Osiedle znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od miejskiego stadionu oraz Parku Technologicznego. Stąd szybko i łatwo dotrzemy do centrum, do szkoły, przedszkola i pracy.

Zaprojektowane w Sobolej Bieli lokale użytkowe w przyszłości dopełnią ofertę handlową, usługową i rozrywkową dzielnicy. To świetne miejsce na sklepy, kameralne kawiarenki i restauracyjki czy salony urody.

Ponadczasowy design, doskonała lokalizacja oraz komfort to wszystko sprawia, że warto zamieszkać i zainwestować w tym wyjątkowym miejscu.

 

W pierwszym półroczu 2019 roku zostanie oddany do użytku pierwszy budynek inwestycji (A1), w którym dostępny jest ostatni 80-metrowy apartament, zaprojektowany z myślą o potrzebujących przestrzeni i wygody rodzinach z dziećmi. W drugim półroczu zostanie oddany do użytku budynek A2. Mieszkania te dostępne są w ofercie promocyjnej.

Szczegółowe informacje o osiedlu Sobola Biel dostępne są u Doradcy Klienta pod numerem: 723 313 723.

Zapraszamy też do Salonu Sprzedaży przy ul. Utrata (na terenie inwestycji).

 

Artykuł sponsorowany.

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.04.2020 Kupno Sprzedaż
EUR 0.58% 4.3521 4.4401
USD 1.15% 3.8896 3.9682
GBP 0.03% 4.8867 4.9855
CHF 1.07% 4.0483 4.1301
04.06.2020

Szukam pracy

04.06.2020

Praca

Dodaj nowe ogoszenie