26.05.2014

Nowoczesne technologie w zarządzaniu

Na konferencję do Augustowa zaprasza Północno - Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej.

Implementowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych, rozwój kompetencji pracowników i umiejętność połączenia ich sił dla osiągania wspólnych celów oraz efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem to elementy, które mogą zadecydować o sukcesie na dzisiejszym, niezwykle konkurencyjnym rynku. Nic więc dziwnego, że m.in. te tematy wypełniły program konferencji, która odbędzie się 6 czerwca w Augustowie.

Spotkanie to, podobnie jak dotychczasowe konferencje organizowane przez Północno - Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej, będzie przede wszystkim miało na celu zgłębienie aktualnych problemów i zagadnień kwestii cyfryzacji. W programie nie zabraknie zarówno wykładów ekspertów, jak i dyskusji nad prezentowanymi tego dnia tematami.

Merytoryczną część konferencji rozpocznie wystąpienie dra inż. Wojciecha Winogrodzkiego, który przedstawi „eosHCM - innowacyjne narzędzie intra/internetowe wspierające zarządzanie kompetencjami w przedsiębiorstwie”. Artur Smok, w prelekcji zatytułowanej „Wyobraź sobie... czyli jak efektywnie wspierać pracę grupową” skupi się zaś na działaniach sprzyjających polepszaniu współpracy w zespole.


Krzysztof Kulig opowie z kolei o „Nowoczesnym zarządzaniu konkurencyjnym przedsiębiorstwem”. Ostatnia z prezentacji również podejmie temat nowych sposobów gospodarowania potencjałem firm. Jacek Sadowski przedstawi w niej „Nowoczesne rozwiązania informatyczne jako narzędzie niezbędne do zarządzania zasobami przedsiębiorstw, urzędów i służby zdrowia”.

Konferencja będzie nie tylko okazją do poszerzenia swojej wiedzy podczas wystąpień ekspertów lecz również do wymiany opinii. Przewidziano dwie rundy pytań do prelegentów.

Organizatorzy zadbali o wyjątkową atrakcję turystyczną dla wszystkich uczestników, których zabiorą w rejs statkiem po Szlaku Papieskim. Zaplanowana trasa poprowadzi przez rzekę Netta – jezioro Necko – rzekę Klonownicę – jezioro Białe – Śluzę Przewięź - jezioro Studzieniczne – Port Augustów. Statek będzie miał przy tym okazję do dwukrotnego śluzowania na jednokomorowej Śluzie w Przewięzi. 

Konferencja „Nowoczesne technologie w zarządzaniu” odbędzie się 6 czerwca, w Kompleksie Hotelowym "Logos" w Augustowie, ul. 29 listopada 9. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez formularz na stronie cdedu.pl. Konferencja jest dedykowana do kierowników średniego i wyższego szczebla, managerów i właścicieli firm.

Program konferencji:

9:30 - Rejestracja uczestników.

10:00 - Rozpoczęcie.

10:15 - Wystąpienie Prezesa Zarządu Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód w Suwałkach - dra inż. Bartosza Sokoła.

10:25 - eosHCM - innowacyjne narzędzie intra/internetowe wspierające zarządzanie kompetencjami w przedsiębiorstwie - dr inż. Wojciech Winogrodzki

10:50 - Wyobraź sobie... czyli jak efektywnie wspierać pracę grupową - Artur Smok

11:15 - Pytania do prelegentów

11:30 - Przerwa kawowa

11:50 - Nowoczesne zarządzanie konkurencyjnym przedsiębiorstwem - Krzysztof Kulig

12:15 - Nowoczesne rozwiązania informatyczne jako narzędzie niezbędne do zarządzania zasobami przedsiębiorstw, urzędów i służby zdrowia - Jacek Sadowski

12:40 - Pytania do prelegentów

13:00 - Podsumowanie konferencji

13:10 - Poczęstunek

14:00 - Rejs statkiem

* * *
APLA

Północno - Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej to innowacyjny i jedyny taki w kraju ośrodek edukacji cyfrowej skupiający obecnie 18 firm, instytucji i organizacji. Jego członkami są: Park NaukowoTechnologiczny PolskaWschód w Suwałkach (lider projektu), T-Matic Grupa Computer Plus, Setup, Intertim, Pro-fis, Agencja PR Publicum, MTL Creation, W Harmonii, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. E.Szczepanika w Suwałkach, Augustowskie Centrum Edukacji, Wszechnica Mazurska, StowarzyszenieMiasta w Internecie, Fortem, Ghaj, Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rozwoju Aktywności ZawodowejEUROPA- Edukacja - Rozwój - Praca - Aktywność , Agencja Interaktywna Pumo, PHU Mirage, PHU Extra Beer.

Klaster
stanowi odpowiedź na znaczące zapotrzebowanie rynku na profesjonalne usługi szkoleniowe, metodyczne podnoszenie kompetencji cyfrowych społeczeństwa oraz rozwijającą się digitalizację polskiej gospodarki.

Dzięki
współpracy wielu podmiotów, stanowi konkurencyjne środowisko wiedzy, łączące bogatą i zróżnicowaną ofertę programową, merytoryczne i dydaktyczne kompetencje wykładowców, efektywne formy nauczania, nowoczesną infrastrukturę z nieprzeciętnymi walorami turystycznymi Suwalszczyzny.

Unikalność
oferty wynika właśnie z połączenia wartościowych pakietów edukacyjnych z propozycjami atrakcji rekreacyjnoturystycznych. Produkty dedykowane zarówno dla osób prywatnych, środowisk biznesowych  i administracji publicznej.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
05.30.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
29.05.2024

Inżynier Budowy

28.05.2024

praca

Dodaj nowe ogoszenie