07.10.2019

Nowomiejska. Budujemy SmartSuwałki

Osiedle Nowomiejska to kameralne III piętrowe budynki otoczone zielenią. Na parterze olbrzymie, przepastne tarasy z prywatnym ogrodem płynnie przechodzą w zieleń parku osiedlowego. Idea osiedla wydziela strefy rekreacji oraz integracji domowników, uformowane przez nowocześnie zaprojektowaną zieleń.

Modernistyczne, słoneczne apartamenty Osiedle Nowomiejska to najlepsze miejsce do realizowania współczesnych trendów dobrego funkcjonowania w zakresie dostępu do kultury, zdrowia, edukacji i wypoczynku.   

Osiedle Nowomiejska to nowoczesna myśl projektowa stawiająca w swym centrum „zieloną inteligencję" środowiska naturalnego.  Nowoczesne trendy ekologii i zrównoważonego rozwoju to fundament naszej inwestycji.  Idea SmartCity w praktyce funkcjonowania miast jest w Polsce mało znana – Suwałki stają się pionierem i prekursorem nowych działań.
  
Nowomiejska  to  nowe, modernistyczne osiedle powstające w centrum Suwałk – w ten sposób  chcemy budować nowe SmartSuwałki na poziomie miasta i nowoczesnych decyzji podejmowanych przez każdego z Nas. Jak to rozumieć?
  
Współcześni  mieszkańcy Suwałk już wiedzą, ze największym atutem osiedla jest  dostęp do nowoczesnych usług społecznych  i zasobów środowiska naturalnego. Dlaczego jest to tak ważne?  Tak położone apartamenty umożliwiają życie  w poszanowaniu środowiska naturalnego. Posiadając apartament w Nowomiejska możemy na przykład próbować ograniczyć używanie samochodu.
Takie wyjątkowe położenie pomoże oszczędzić czas i pieniądze,doprowadzić do zmiany decyzji   transportowych na korzyść transportu publicznego i używania ścieżek rowerowych. Tak właśnie budujemy nową świadomość społeczną,  budujemy nowe życie – nowe Smart Suwałki.        

Więcej informacji na stronie www.nowomiejska.pl    
(materiał promocyjny)
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.08.2020 Kupno Sprzedaż
EUR 0.21% 4.5145 4.6057
USD 0.33% 4.1793 4.2637
GBP 0.08% 5.1377 5.2415
CHF 0.24% 4.2741 4.3605
07.04.2020

działka ROD Malwa

Dodaj nowe ogoszenie