12.05.2022

Rezerwat.IT - pierwsze spotkanie suwalskich programistów

Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach Sp. z o.o. jest partnerem organizacyjnym nowo powstającej inicjatywy Rezerwat.IT. Stąd też organizowane jest pierwsze spotkanie networkingowe przez programistów dla lokalnych programistów, które odbędzie się 17 maja 2022 r. o godz. 18.00 w Parku Naukowo – Technologicznym w Suwakach (ul. Innowacyjna 1).

Jeżeli stawiasz pierwsze kroki w programowaniu, czy też tworzysz zaawansowane projekty - jest to miejsce dla każdego, w którym każdy czułby się dobrze, by wychodził ze spotkań zadowolony i z nowymi perspektywami. Tworzone jest miejsce, w którym można będzie podzielić się swoimi działaniami, wskazać problemy, zachęcić do korzystania z różnych produktów.

Niniejsze spotkanie to świetna sposobność do poznania nowych ludzi, promocji własnej osoby, jak również firmy. Jest to inicjatywa dla każdego i mam nadzieję, że wpłynie na suwalski świat IT - rozwój informatyczny w naszym regionie.

Pierwsze spotkanie odbędzie się pod hasłem #01 Orzeł wylądował.

Agenda spotkania obejmuje trzy tematy, prezentowane przez praktyków programistów z wieloletnim stażem które będą zalążkiem do dalszej dyskusji:

1.  Po co są spotkania i dlaczego warto brać w nich udział ? – Szymon Liszewski – programista .NET. Przez ostatnie lata tworzy rozwiązania w oparciu o systemy ERP firmy Comarch;

2.  Flutter by Google – kilka szybkich kroków i aplikacja mobilna gotowa – Łukasz Kopiczko – absolwent Politechniki Warszawskiej, Team Lider oraz Doradca IT. Od kilku lat tworzy systemy informatyczne wraz z zintegrowanymi z nimi aplikacjami mobilnymi;

3.  Zatrudnij robota do pracy, czyli kilka słów o automatyzacjach – Łukasz Dmitruk – pasjonat nowoczesnych technologii. Od  5 lat pracuje w Code&Pepper, aktualnie w roli QA Engineer'a , dbając o jakość oprogramowania tworzonego dla branży Fintech.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Każde ze spotkań składa się z części merytorycznej i nieformalnej. Podczas spotkań swoją wiedzą i doświadczeniami dzielą się eksperci, specjaliści reprezentujący globalne i lokalne marki związane z IT.

Wszystkie informacje o spotkaniu, łącznie z formularzem rejestracyjnym znajdują się na stronie internetowej spotkania http://rezerwat.it.

Osoba uprawniona do kontaktu - Eliza Kupich, tel.: +(48) 87 564 22 34, mail: eliza.kupich@park.suwaki.pl.

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
05.21.2022 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.6016 4.6946
USD 0.00% 4.3589 4.4469
GBP 0.00% 5.4425 5.5525
CHF 0.00% 4.4852 4.5758
20.05.2022

Kierowca kat. C

Dodaj nowe ogoszenie