22.04.2024

Targi Remontowo-Budowlane w Suwałkach przyciągnęły wystawców, przedsiębiorców i klientów [zdjęcia]

W minioną sobotę sprawdzało się porzekadło, że „kwiecień, plecień…”, ale pogoda nie odstraszyła ludzi z miasta i całego regionu, zainteresowanych wszelkimi nowinkami w budownictwie.

Na plac i do sal centrum Astoria przy ul. Hubala na 19. już edycję Targów Remontowo-Budowlanych zaprosiło Przedsiębiorstwo SABO Stobud Markety Budowlane z centarla w Suwałkach i filiami w Białymstoku, Łapach, Augustowie, Ełku, Giżycku i Gołdapi.

- Targi organizujemy także z myślą o pracownikach naszych hurtowni i sklepów, którzy są potem na bieżąco z nowościami i innowacjami, trendami panującymi na rynku – mówi Bogdan Sadowski, prezes spółki SABO Stobud. – Producenci materiałów budowlanych oraz wykończenia wnętrz, maszyn, sprzętu i narzędzi z całego kraju wystawiają się u nas bardzo chętnie dlatego, że mają bezpośredni kontakt z ludźmi z branży, z właścicielami firm budowlanych i remontowych z województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, z którymi rozmawiają o konkretach. Odwiedzają nas też mieszkańcy, którzy myślą o remoncie mieszkania czy budowie domu.

Przy każdym z kilkudziesięciu stoisk odbywały się indywidualne konsultacje, doradztwo, prezentacje produktów i ich zastosowania. Były też skierowane do ogółu pokazy narzędzi, technik montażu i zamocowań, zastosowania farb, testy klejów.

Nie zabrakło specjalnych ofert promocyjnych i konkursów z nagrodami.   

 

WD

Fot. Suwalki24.pl

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.14.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie