24.06.2024

Suwałki Blues Festival 2024

data wydarzenia: 11.07.2024

Suwałki Blues Festival 2024 zbliża się wielkimi krokami. Podczas tej edycji na kilku scenach pojawi się ponownie wielu znakomitych muzyków.

SUWAŁKI BLUES FESTIVAL 2024
PROGRAM

11 lipca 2024 r. (czwartek)

15:30 odsłonięcie 15. tablicy w Alei Gwiazd Bluesa, ul. Chłodna
happening bluesowy / wstęp wolny
16:00 – 20.00 50 YEARS LATER (PL), PBK BLUES (CZ), PIANO BLUES BAND (PL)
scena na pl. M. Konopnickiej
20.00 – 22.00 GOLD HARP BLUES (PL), pl. M. Konopnickiej

KONCERT OTWARCIA / biletowany
19:00 koncert zespołu ZALEWSKI (PL), support NOA & THE HELL DRINKERS (ES), Suwałki Arena, ul. Zarzecze 26

KONCERTY KLUBOWE TOWARZYSZĄCE / biletowane
22.30 HECTOR CASTILLO BAND (VEN/LT), Rozmarino
22.30 GĘSIA SKÓRKA BLUES BAND (PL), Browar Północny
22.30 LADY BIRD (PL), Black Pub Komin
22.30 BLUES PROJECT (PL), Hotel Velvet

12 lipca 2024 r. (piątek)

ŚNIADANIA BLUESOWE / wstęp wolny
11.00 – 13.00 HECTOR CASTILLO BAND (VEN/LT), Rozmarino
11.00 – 13.00 GĘSIA SKÓRKA BLUES BAND (PL), Browar Północny
11.00 – 13.00 LADY BIRD (PL), Black Pub Komin
11.00 – 13.00 BLUES PROJECT (PL), Hotel Velvet
11.00 – 13.00 ADAM ZALEWSKI TRIO (PL), Piwiarnia Warka
11.00 – 13.00 PO 50-CE (PL), Kura na Chłodnej

KONCERTY i IMPREZY TOWARZYSZĄCE / wstęp wolny
13:00 – 14:00 DOUBLE CRAFTER (PL), scena na ul. Chłodna 2
14:00 – 15:00 LITTLE DEVILS (FR), scena na pl. M. Konopnickiej
15:15 – 16:00 CAROLINE & THE LUCKY ONES (PL), scena na pl. M. Konopnickiej
15.00 – 15.30 Suwałki Blues Drift 2024, ul. Kościuszki
16.00 – 17.00 wernisaż wystawy „Bluesowe portrety – Aigars Lapsa, Galeria Chłodna 20, SOK, ul. Noniewicza 71
16:00 – 17:00 KAMIL WOJ (PL), scena na ul. Chłodna 2
16:15 – 17:00 LATINO BLUES (LT), scena na pl. M. Konopnickiej
17:30 – 18:45 MAZINGO (FR), scena na pl. M. Konopnickiej
19.00 – 20.00 otwarta scena bluesowa OPEN BLUES, scena na pl. M. Konopnickiej
20.00 – 22.00 GOLD HARP BLUES (PL), pl. M. Konopnickiej

18.00 – 22.00 Blues na Bulwarach, przy Łaźni Cafe, ul. A. Wajdy 3
19.00 – 22.00 Retro Blues w Stodole, ul. Noniewicza 107 / biletowane

KONCERTY GŁÓWNE, scena w parku Konstytucji 3 Maja / wstęp wolny
15:30 – 16:30 ANDREA DE LUCA (IT)
17:00 – 18:00 ELLIS MANO BAND (CH)
19:10 – 19:25 otwarcie festiwalu
19:25 – 20:25 LA PERRA BLANCO (ES)

KONCERTY GŁÓWNE, scena przy Ratuszu, ul. Kościuszki / wstęp wolny
18:10 – 19:10 WHEN RIVERS MEET (UK)
20:30 – 22:15 Jan Chojnacki przedstawia – VOO VOO & DZIECI BLUESA: Anna Rusowicz, Maciej Maleńczuk, Tomasz „Titus” Pukacki, WaluśKraksaKryzys

KONCERTY KLUBOWE / biletowane
22:30 ADEAMA & WILD FLAME (UK/PL), Rozmarino
22:30 ART BLUES BAND (PL), Browar Północny
22:30 BLUE CARD (PL), Black Pub Komin
22:30 REYMOND (PL), Hotel Velvet
22:30 ADAM ZALEWSKI TRIO (PL), Piwiarnia Warka
22:30 PO 50-CE (PL), Kura na Chłodnej

13 lipca 2024 r. (sobota)

ŚNIADANIA BLUESOWE / wstęp wolny
11.00 – 13.00 ADEAMA & WILD FLAME (UK/PL), Rozmarino
11.00 – 13.00 ART BLUES BAND (PL), Browar Północny
11.00 – 13.00 BLUE CARD (PL), Black Pub Komin
11.00 – 13.00 REYMOND (PL), Hotel Velvet
11.00 – 13.00 RENE LACKO & DOWNTOWN (SK), Piwiarnia Warka
11.00 – 13.00 HARDY BLUES BAND (PL), Kura na Chłodnej


KONCERTY i IMPREZY TOWARZYSZĄCE / wstęp wolny
13:00 – 14:00 BELKIN & SOCHIN BLUES DUO (LT),, ul. Chłodna 2
14:00 – 15:00 TANDETA BLUES BAND (PL), scena na pl. M. Konopnickiej
15:15 – 16:00 JUTA BLUES (LT), scena na pl. M. Konopnickiej
16:00 – 17:00 DIGMAN & VILEP (UK/EE), ul. Chłodna 2
16:15 – 17:00 ERIC HANSSON BLUES BAND (SE/PL), scena na pl. M. Konopnickiej
17:30 – 18:45 LAVRIX BAND (LV), scena na pl. M. Konopnickiej
19.00 – 20.00 otwarta scena bluesowa OPEN BLUES, scena na pl. M. Konopnickiej

17.00 – 17.30 koncert na mobilnej platformie (przejazd w centrum miasta)
18.00 – 22.00 Blues na Bulwarach, przy Łaźni Cafe, ul. A. Wajdy 3

KONCERTY GŁÓWNE, scena w parku Konstytucji 3 Maja / wstęp wolny
15:30 – 17:00 Polish Blues Challenge 2025, kwalifikacje do European Blues Challenge 2025
17:30 – 18:30 IAN PARKER BAND (UK)
19:40 – 20:40 BERNARD ALLISON  (USA)

KONCERTY GŁÓWNE, scena przy Ratuszu, ul. Kościuszki / wstęp wolny
18:35 – 19:35 DEBORAH BONHAM (UK)
20:45 – 22:15 ANA POPOVIC BAND (SRB/USA)

KONCERTY KLUBOWE / biletowane
22:30 SARI SCHORR (USA), Rozmarino
22:30 KASA CHORYCH (PL), Browar Północny
22:30 COTTON WING (PL), Black Pub Komin
22:30 DRESZCZ BLUES BAND (PL), Hotel Velvet
22:30 RENE LACKO & DOWNTOWN (SK), Piwiarnia Warka
22:30 HARDY BLUES BAND (PL), Kura na Chłodnej

 

prowadzenie koncertów głównych:  Jan Chojnacki i Jakub Michałek

*Organizator zastrzega sobie prawo zmian w programie.

 

 

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.19.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie