19.11.2021

Bon turystyczny na Movement Arenie Suwałki

Na tę wiadomość z pewnością czekali mieszkańcy regionu. Bony turystyczne można już realizować
w Centrum Rekreacyjno-Sportowym: Movement Arena Suwałki.

Obiekt, który powstał dwa lata temu stał się jednym z ulubionych miejsc spędzania czasu nie tylko przez suwalczan, ale i mieszkańców całego regionu (Gołdap, Augustów, Olecko, Sejny).

Teraz miłośnicy sportu, rozrywki i świetnej zabawy mogą zrealizować tu bon turystyczny. – Na chwilę obecną wprowadziliśmy dwie opcje do wyboru – tłumaczy Paweł Roziewski (jeden z właścicieli Movement Areny):

- bilet całodniowy, w którym oprócz ciepłego posiłku można skorzystać z niemal wszystkich atrakcji obiektu: strefy trampolin i parkour, siłowni, squasha, a nawet laserowego paintballu

- organizacja urodzin. Movement Arena dysponuje bowiem nie tylko specjalnym salami urodzinowymi, ale też kompleksową obsługą i animacją imprez, którymi dzieci są po prostu zachwycone.


Czy z bonem, czy bez Movement Arenę w Suwałkach warto odwiedzić również z kilku innych powodów. Andrzej Klimasiński (również właściciel Areny) zaznacza, że w obiekcie niemal za każdym razem można znaleźć coś nowego.

– Stale inwestujemy i rozbudowujemy nasze Centrum. Tylko w ostatnim czasie powstały nowe atrakcje w strefie Malucha i Strefie Siły. Rozbudowaliśmy szatnie a najnowszym nabytkiem jest Tor Ninja, któryz wzbogacił strefę trampolin - mówi Andrzej Klimasiński.

To tu m. in. zajęcia prowadzi trzeci z właścicieli Tomasz Dąbrowski – finalista popularnego programu telewizyjnego Ninja Warrior, który swoisty tor przeszkód wybudował w Suwałkach.

Movement Arena przez dwa lata istnienia stała się jedną z wizytówek Suwałk. W obiekcie prowadzone są zajęcia  zorganizowane (z akrobatyki, parkour, crosffitu, powerliftingu, ninja/OCR, fitness,  czy zajęcia dla najmłodszych – MOVEMENCIAKI), treningi indywidualne, lekcje wychowania fizycznego dla szkół i przedszkoli. Obiekt żyje przez cały dzień, a atrakcje są tak różnorodne, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie:

  • STREFA SKOKÓW:  ponad 20 trampolin, poduszka powietrzna z kilkustopniową wieżą do skoków, aitrack, basen z gąbkami, strefę parkour oraz powstały właśnie tor NINJA.
  • LASEROWY PAINTBALL: nowoczesny labirynt po powierzchni ok. 300 metrów, w którym jednocześnie może rywalizować nawet 12 osób. To gry (około 20 minutowe), w których można poczuć się jak w grze komputerowej. Ze specjalną bronią strzelającą bezpiecznymi wiązkami lasera można poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. Świetna zabawa z dużą ilością dymu i adrenaliny!
  • KORTY DO SQUASHA: trzy, profesjonalne korty do gry w tę wyjątkową, rakietową grę zarówno dla amatorów (treningi) jak i zawodowców
  • STREFA MALUCHA: największy – czteropoziomowy małpi gaj w regionie, z drzewem wspinaczkowym, klockami XL, zjeżdżalniami i nowością - trampoliną z basenem z gąbkami.
  • STREFA SIŁY: specjalne maty, drążki, hantle, piłki, gumy rozciągające, sztangi, specjalistyczne urządzenia, sanki obciążeniowe, liny i wiele innych.

Szczegóły dotyczące zarówno realizacji bonu, jak i zajęć, urodzin czy klasycznych biletów wstępu można znaleźć tu: https://movementarena.pl/suwalki/

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
11.30.2021 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.6671 4.7613
USD 0.00% 4.1324 4.2158
GBP 0.00% 5.5117 5.6231
CHF 0.00% 4.4663 4.5565
30.11.2021

sprzedam sanki

29.11.2021

PRACOWNIK BIUROWY

29.11.2021

kierowca kat.C+E

Dodaj nowe ogoszenie