30.06.2023

Co potrafi Apple Watch? Poznaj praktyczne funkcje iWatcha!

Apple Watch jest jednym z najchętniej wybieranych inteligentnych zegarków! Świetny design i płynna współpraca z innymi sprzętami Apple to tylko początek listy zalet tego sprzętu.

Wyjątkowo doceniana jest łatwa obsługa i szereg przydatnych na co dzień funkcji. Jakich? Zobacz, zanim zdecydujesz się na zakup!

Apple Watch - co to za urządzenie?

Mówiąc o zegarku Apple, możesz mieć na myśli kilka, jeśli nie kilkanaście rożnych sprzętów. Jak się w tym połapać? Warto zacząć od tego, że aktualnie możesz kupić:

  • Apple Watch series 8;
  • Apple Watch SE (2. generacji);
  • Apple Watch Ultra;
  • Apple Watch series 7.

Każdy z nich - z wyjątkiem modelu Ultra - występuje w dwóch wersjach różniących się wielkością koperty. W przypadku Apple Watch series 8 i 7 to 41 i 45 mm, w przypadku SE - 40 i 44 mm. Apple Watch Ultra ma jeden rozmiar - 49 mm. Wszystkie te sprzęty możesz kupić w wersji klasycznej lub cellular. Ta druga opcja oznacza możliwość łączenia się z siecią komórkową i internetem bez konieczności korzystania z telefonu. Z takiego rozwiązania będą chętnie korzystać osoby, które - z racji zawodu lub prowadzonego treningu - nie mogą mieć telefonu zawsze przy sobie, a chcą mieć kontakt ze światem.

Wiesz już, jakie masz możliwości. Pamiętaj, że każdy ze sprzętów to nieco inny zakres funkcji. Im nowszy i bardziej zaawansowany model, tym więcej funkcji masz do dyspozycji. Najbardziej innowacyjna opcja to Apple Watch Ultra - od innych wyróżnia go nie tylko większy wyświetlacz o doskonałej jakości, ale również szeroki zakres monitorowanych sportów, w tym - aktywności wodnych. Urządzenie jest też wodoodporne do głębokości 50 m. Jeśli rozglądasz się za najlepszym dostępnym modelem - bez wahania sięgnij właśnie po wersję Ultra.

Co potrafią inne zegarki Apple? Pora przyjrzeć się najważniejszym funkcjom!

Poznaj najważniejsze funkcje Apple Watch

Apple Watch to centrum zarządzania światem wprost z twojego nadgarstka. Daje ci bardzo wiele możliwości monitoringu zdrowia, śledzenia postępów w treningach i zarządzania powiadomieniami z aplikacji do pracy. Urządzenie łatwo połączysz z innymi sprzętami Apple - możesz przełączać piosenki odtwarzane na telefonie lub włączać i wyłączać film oglądany na iPadzie.

Zakres monitorowanych dyscyplin sportowych jest bardzo szeroki - oprócz najprostszych, jak bieganie czy jazda na rowerze, możesz wybierać bardziej niszowe sporty. Do aktywności monitoruje też znany od lat system zamykania pierścieni oraz nagrody przyznawane za kolejne postępy w dbaniu o regularny ruch.

Smartwatch Apple pozwoli ci też uważniej przyjrzeć się twojemu zdrowiu. Możesz skorzystać z funkcji pulsoksymetru lub czujnika EKG - zwróć tylko uwagę, że tych opcji nie ma w najtańszej odsłonie sprzętu, czyli Apple Watch SE. Ważnym aspektem dbania o zdrowie jest odpowiednia higiena snu. Apple wychodzi naprzeciw uważnemu monitoringowi tego parametru, oferując w najnowszej generacji zegarków dopracowaną aplikację Apple Sen. Z kolei w Apple Watch series 8 znajdziesz innowacyjną funkcję monitorowania temperatury związaną z wnikliwą analizą kobiecego zdrowia.

Apple Watch będzie również prawdziwym sojusznikiem w codziennej pracy - możesz otrzymywać powiadomienia z przydatnych aplikacji biurowych, takich jak Trello, Microsoft Teams lub Slack.

Zegarek pozwoli ci też zrobić perfekcyjne zdjęcie - możesz łatwo sterować migawką aparatu w iPhone.

To z pewnością nie wszystkie możliwości, jakie daje ci inteligentny zegarek Apple. Dowiedz się więcej, porównując poszczególne modele. Sprawdź Apple Watch w sklepie MediaMarkt i wybierz najlepszą opcję dla siebie!

(artykuł sponsorowany)

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.25.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
22.06.2024

Pomoc magazyniera

Dodaj nowe ogoszenie