11.09.2023

Darmowa nauka z UKS Na-Wa. Narciarstwo wodne dla wszystkich [zdjęcia]

W minioną sobotę, dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Fundacji Orły Sportu Klub Sportowy UKS Na-Wa zorganizował bezpłatne szkolenie na nartach wodnych.

UKS Na-Wa z siedzibą w Suwałkach, to klub, który od lat działa na rzecz rozwoju narciarstwa wodnego w Polsce. Jednym z ich głównych celów jest umożliwienie młodym talentom rozwijania swojego potencjału sportowego bez względu na poziom zaawansowania czy status materialny.

Szkolenie odbyło się na przepięknym jeziorze Szelment Wielki, w WOSiR Szelment. Doświadczeni instruktorzy UKS Na-Wa prowadzili zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, począwszy od początkujących aż do zaawansowanych. Dzięki temu zarówno ci, którzy dopiero rozpoczynali swoją przygodę z narciarstwem wodnym, jak i ci, którzy chcieli doskonalić swoje umiejętności, mieli okazję do nauki i wspólnego spędzenia czasu na wodzie.

Celem wydarzenia nie było tylko nauczanie technik narciarstwa wodnego, ale także promowanie zdrowego stylu życia i aktywności na świeżym powietrzu. UKS NAWA zachęca wszystkich, niezależnie od wieku czy doświadczenia, do uczestnictwa w sporcie i czerpania radości z aktywnego trybu życia.

- Naszym celem jest wprowadzenie narciarstwa wodnego do jak największej liczby rodzin i osób w Polsce, aby cieszyć się tym sportem i promować zdrowy styl życia - mówi Paweł Żuk, prezes UKS Na-Wa. - Darmowe szkolenia są naszym wkładem w rozwijanie pasji i talentów młodych ludzi, niezależnie od ich możliwości finansowych.

Wydarzenie na wyciagu WOSiR Szelment przyciągnęło nie tylko mieszkańców Suwałk, ale również uczestników z różnych części naszego województwa. Wielu z nich wyraziło ogromną radość z możliwości darmowej nauki.

Źródło i fot. UKS Na-Wa

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.19.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie