23.11.2021

Klub Exhape w Suwałkach. Dla zdrowia, kondycji i dobrego samopoczucia

Jest w Suwałkach miejsce, które pomoże nam zadbać o prawidłową wagę i sylwetkę, budowę masy mięśniowej i utrzymanie dobrej kondycji, wreszcie dobrze się zregenerować.

Mowa o Klubie Exshape przy ul. Suzina 1A, w którym prowadzone są treningi elektrostymulacji mięśni oraz sesje krioterapii.

Skupmy się najpierw na pierwszej z oferowanych przez Exshape usług. Trenerzy wykorzystują najnowszą technologię EMS - czyli sprawdzoną klinicznie metodę elektrostymulacji mięśni. Elektrody przypięte do kombinezonu wysyłają impuls elektryczny, który pobudza układ nerwowy i wprowadza mięśnie w ruch.

Dzięki temu możemy wykorzystać 100 procent naszego potencjału mięśni, bez użycia ciężarów, bez obciążania stawów, bez kontuzji. 

Zalet treningu EMS, podczas którego unikamy obciążania stawów, jest wiele. To redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, wzmocnienie mięśni przyszkieletowych, budowa masy mięśniowej, działanie przeciwbólowe mięśni, stawów i kręgosłupa, odtłuszczanie narządów wewnętrznych, przywrócenie do aktywnego trybu życia, poprawa kondycji.

 

Dwa razy po 30 minut w tygodniu wystarczy, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Dlatego ta metoda ćwiczeń jest idealna dla osób ceniących czas. Zajęcia pod opieką profesjonalisty odbywają się indywidualnie lub w grupach.

 

Równie ważna dla uzyskania i utrzymania zdrowia oraz dobrej kondycji jest oferowana przez Klub Exhape krioterapia ogólnoustrojowa.

Krioterapia to chłodzenie ciała za pomocą medycznego azotu, które wspiera fizjologiczne i psychologiczne procesy naprawcze w naszym organizmie.

Zabieg wykonywany jest w jednoosobowej kabinie kriosauny, w której – w krótkich spodenkach, t-shircie, klapkach oraz ciepłych skarpetach i rękawicach – przebywa się przez dwie-trzy minuty.

Mamy do wyboru trzy temperatury: -140, -160 lub -195°C. Po wejściu do kapsuły, winda wznosi nas na odpowiednią wysokość tak, aby głowa nie znajdowała się w strefie niskich temperatur. W efekcie nie oddychamy zimnym powietrzem, dzięki czemu nie występuje kurczliwość dróg oddechowych.

Zalet korzystania z kriosauny jest wiele. To m.in. wzmocnienie odporności, pomoc w leczeniu chorób reumatologicznych, neurologicznych, dermatologicznych i kardiologicznych, poprawa krążenia, przyspieszenie zdrowienia, spowolnienie procesów starzenia, eliminacja efektów przeciążenia organizmu, zwiększenie wydajności i poprawa wyników sprawnościowych.

Zabiegi w kriosaunie mają działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwobrzękowe i antyoksydacyjnie  - zapobiegają zakwaszeniu organizmu, stymulują i podnoszą poziom hormonów. Poprawia się nam samopoczucie, podwyższa energia życiowa, usprawnia metabolizm, redukuje tkanka tłuszczowa i cellulit, zwiększa produkcja kolagenu – przez co mamy bardziej jędrną skórę, podwyższa poziom testosteronu i libido.

Seanse w kriosaunie nie powodują żadnych skutków ubocznych. Nie ma też ograniczeń wiekowych, jeśli chodzi o korzystanie z niej.

 

 

Zarówno na treningi, jak i na sesje krioterapii w Klubie można umówić się telefonicznie pod nr. 571 805 825 lub przez stronę internetową http://www.exshape.pl/

Dodatkowo, od poniedziałku do piątku o godzinie 10.15 i 16.30 możemy skorzystać z pierwszego, zupełnie darmowego treningu EMS, prowadzonego pod okiem wykwalifikowanego trenera.

(materiał partnera)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
11.30.2021 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.6671 4.7613
USD 0.00% 4.1324 4.2158
GBP 0.00% 5.5117 5.6231
CHF 0.00% 4.4663 4.5565
30.11.2021

sprzedam sanki

29.11.2021

PRACOWNIK BIUROWY

29.11.2021

kierowca kat.C+E

Dodaj nowe ogoszenie