24.02.2015

Mężczyzna palił się we własnym garażu

Nie wiadomo, czy doszło do wypadku, czy 35-latek celowo się podpalił.

Augustowska policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, które miało miejsce w niedzielę w Źrobkach, na terenie gminy Bargłów Kościelny. Około 12.30 funkcjonariusze zostali powiadomieni przez pogotowie, że w jednym z garaży bardzo dotkliwie poparzył się mężczyzna. Wszystko wskazuje na to, że oblał się benzyną, a następnie podpalił.

- Nie wiadomo, czy doszło do nieszczęśliwego wypadku, czy też 35-latek zrobił to świadomie. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Pogotowie zawiadomiła rodzina. Mężczyzna przebywa w szpitalu. Ma oparzenia pierwszego i drugiego stopnia, głównie twarzy i klatki piersiowej – mówi podkomisarz Paweł Jakubiak, oficer prasowy policji w Augustowie.

Nie wiadomo, czy w chwili zdarzenia 35-latek był trzeźwy. Chociaż sam sobie zrobił krzywdę, może odpowiadać z artykułu 155 Kodeksu Karnego za nieumyślne narażenie siebie na utratę zdrowia i życia. Zostanie przesłuchany.

 

(just)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.09.2025 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2226 4.3080
USD 0.00% 3.6134 3.6864
GBP 0.00% 4.8314 4.9290
CHF 0.00% 4.5222 4.6136
Dodaj nowe ogoszenie