28.02.2023

Nikola Safinowska z Suwałk z tytułem Miss Polonia Fitness [zdjęcia, wideo]

Znamy już pierwsze Miss Polonia Województwa Podlaskiego. Podczas Gali wręczenia tytułów komplementarnych szarfy otrzymało sześć finalistek. Uroczystość odbyła się w Hali Kultury w Łomży.

Jedną z osób, które zasiadały w Jury, była obecna Miss Polonia, Krystyna Sokołowska. Jak mówiła, wybór nie był łatwy.

- Sekret, który mogę wam zdradzić jest taki, że nasze wybory nie są jednogłośne. Jest nas liczna grupa i w jury zasiadają takie osoby, które - tak jak ja - widzą dzisiaj dziewczyny na żywo po raz pierwszy, ale również osoby, które znają dziewczyny od samych początków, nawet od castingu. I dlatego nasze głosy są podzielone, ale myślę, że udało nam się wybrać dobre Miss. Ja zwracałam uwagę nie tylko na to jak dziewczyny wyglądają i jak się prezentują na scenie, ale przede wszystkim na to co mają do powiedzenia i jakie idee nam przekazują - mówiła.

Wybranie tych Finalistek, które otrzymują szarfy nigdy nie jest łatwe - przyznaje organizatorka konkursu Miss Polonia Województwa Podlaskiego, Anna Kurządkowska-Kosińska.

 “Gala przyznania tytułów komplementarnych jest bardzo wdzięcznym tematem, ale jednocześnie wymaga podejmowania trudnych decyzji, ponieważ każda Finalistek jest wyjątkowa i zasługuje na jakiś tytuł, wyróżnia się czymś zupełnie innym. Zatem nigdy jednoznacznie nie da się określić, która z nich jest w danej kategorii najlepsza. Staraliśmy się sprawiedliwie wybrać patrząc na poczynania dziewcząt przez cały okres przygotowań i zdecydować, która z nich najbardziej zasługuje na poszczególny tytuł.”

Miss Polonia Przyjaźni Województwa Podlaskiego 2023 została Kinga Kulesza. To właśnie 17-latkę pochodzącą z Zambrowa wszystkie Finalistki okrzyknęły tę najbardziej ciepłą, pomocną, empatyczną i koleżeńską. Miss Przyjaźni Finalistki wybierają same spomiędzy siebie.

Miss Polonia Mediów Społecznościowych Województwa Podlaskiego 2023 - została 18-letnia, Kamila Puczel z Krzyżewa. Tytuł przyznany z uwzględnieniem zaangażowania w relacjonowaniu przygotowań do Gali finałowej za pośrednictwem social mediów.


Tytuł Miss Polonia Gracji i Elegancji Województwa Podlaskiego 2023 przyznany przez Choreograf konkursu Panią Marzannę Rutkowską - trafił do 17-letniej Aleksandry Łady ze Starych Kupisk.

Miss Polonia Stylu Województwa Podlaskiego 2023 - wyróżnienie przyznane przez Stylistkę Milenę Rogińską powędrowało do 22-letniej studentki prawa - Lindy Filipkowskiej z Łomży.

Miss Polonia Fitness Województwa Podlaskiego 2023 - została 18-letnia Nikola Safinowska z Suwałk. Tytuł przyznany został przez Natalię oraz Krystiana Pieloch (Dom Fitnessu Pieloch).

Wspaniałe wyróżnienie otrzymała 19-letnia uczennica łomżyńskiej "WETY" Ewelina Gutowska ze Starych Gut, do której trafił tytuł Miss Polonia For Life & Madaga Województwa Podlaskiego 2023. W ramach współpracy z marką, Ewelina weźmie udział w sesji zdjęciowej, która wykonana zostanie w czeskiej Pradze.

Jak mówi Ewelina, ten tytuł do dla niej wielkie wyróżnienie ale też szansa na rozwijanie pasji.

- Mogę wziąć udział w sesji fotograficznej w Pradze, jest to sesja do katalogu. Dostałam również pielęgnację domową kosmetykami marki For Life & Madaga na cały rok, oraz całoroczną opiekę w studio Anamed w Łomży. Jest to bardzo ważna dla mnie nagroda, ponieważ kosmetyki i wizaż to moja wielka pasja i wiąże z nimi moją przyszłość.

Gala tytułów komplementarnych to także prezenty od Fundatorów nagród dla wszystkich Finalistek. Każda z dziewcząt otrzymała zestawy prezentowe od:

1. Producenta kosmetyków For Life & Madaga
2. Producenta kosmetyków Novaclear
3. Partnerów strategicznych Konkursu, Państwa Anny oraz Roberta Rytel.

Pełnoletnie Finalistki otrzymały także zaproszenia do warszawskiego: Studio Sante Uzdrowisko Miejskie oraz aromatyczne kawy od marki Don Caruso.

Wszystkie zdobywczynie tytułów komplementarnych wróciły do domów z pamiątkowymi szarfami.

Podczas niedzielnego spotkania odbyły się także rozmowy z jurorami:

1. Panią Anną Rytel - która w tym roku została przewodniczącą jury.
2. Panem Robertem Rytel - Właścicielem Ubojni Rytel.
3. Panem Piotrem Kaczyńskim - Prezesem Hexa Banku Spółdzielczego w Piątnicy.
4. Panią Anną Wołkowicz - Właścicielką oraz założycielką Anamed Zdrowie - Holistyczne centrum witalności.
5. Panią Edytą Olender - Właścicielką gabinetu kosmetologicznego Edicare w Łomży.
6. Panią Marzanną Rutkowską - Choreograf konkursu.

Gościem specjalnym spotkania oraz wielką niespodzianką dla Finalistek, była obecność Miss Polonia 2023 - Krystyny Sokołowskiej, która pięknie poprowadziła rozmowy z Finalistkami i wykorzystując swoje ogromne doświadczenie oraz wiedzę udzieliła dziewczętom wielu cennych rad i wskazówek.

W spotkaniu uczestniczyły także: Organizator i właściciel Konkursu Miss Polonia Województwa Podlaskiego - Anna Kurządkowska-Kosińska oraz Koordynator projektu - Karolina Rafałowska.

Zespół Miss Polonia Województwa Podlaskiego

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.23.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie