02.09.2014

Podpaliła sąsiadów, bo ją zdenerwowali

Irenie J. z gminy Olecko grozi do 5 lat więzienia.

W miniony czwartek, kilka minut przed póÅ‚nocÄ…, policjanci z Olecka zostali powiadomieni o podpaleniu w miejscowoÅ›ci Lenarty. Na miejscu okazaÅ‚o siÄ™, że ktoÅ› podÅ‚ożyÅ‚ ogieÅ„ pod oknem wielorodzinnego domu. MieszkaÅ„cy wskazali potencjalnÄ… sprawczyniÄ™ podpalenia.

I rzeczywiście, okazało się, że ogień podłożyła 46-letni sąsiadka.

- Podejrzana nie kwestionowaÅ‚a swojej winy i w trakcie przesÅ‚uchania przyznaÅ‚a siÄ™ do podpalenia okna sÄ…siadom. TÅ‚umaczyÅ‚a, że byÅ‚  na nich  zdenerwowana i w ten sposób chciaÅ‚a siÄ™ zemÅ›cić – informuje aspirant Tomasz JegliÅ„ski z biura prasowego policji w Olecku.

Kobieta już wcześniej dokonywała podpaleń w Lenartach. Była też za nie skazywana przez sąd.

Irenie J. za zniszczenie mienia grozi do 5 lat wiÄ™zienia. Policjanci zÅ‚ożą wniosek  do prokuratury o zastosowanie Å›rodka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru. 

Teraz za popeÅ‚nione przestÄ™pstwo Irenie J.  grozi  kara nawet 5 lat  pozbawienia wolnoÅ›ci. 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
11.09.2025 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2226 4.3080
USD 0.00% 3.6134 3.6864
GBP 0.00% 4.8314 4.9290
CHF 0.00% 4.5222 4.6136
Dodaj nowe og³oszenie