30.04.2019

Przyjemne z pożytecznym. Gołdapscy policjanci na imprezach promujących ruch i zdrowie [zdjęcia]

W miniony weekend policjanci z Gołdapi uczestniczyli w imprezie pod nazwą: „Więcej ruchu, więcej zdrowia”. Wydarzenie to było doskonałą okazją do promowania bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym. Funkcjonariusze rozdawali maluchom odblaski, natomiast starszym uczestnikom dawali do przymierzenia alkogogle i narokogogle.

Alkogoogle i narkogoogle zostały zakupione w ramach projektu „On, Ty i Ja na tej samej drodze” oraz „Dom, czyli dzielnicowy oddany mieszkańcom”.

Gołdapscy policjanci uczestniczyli też w Eko-Pikniku na gołdapskim Placu Zwycięstwa. Wraz z pracownikami Starostwa Powiatowego promowali bezpieczne zachowania na drodze.

- Specjalnie dla najmłodszych oraz ich rodziców organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji i niespodzianek z nagrodami. Rozdawano również ulotki, promujące przepisy i zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Wielkie zainteresowanie nie tylko najmłodszych uczestników wzbudziły rozdawane gadżety odblaskowe. Stoisko cieszyło się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak również turystów i przyjezdnych - informuje Anna Barszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Zapraszamy na relację na żywo


Ślepsk Malow Suwałki


Barkom Każany Lwów

20.12.2025
12:30

Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.20.2025 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2226 4.3080
USD 0.00% 3.6134 3.6864
GBP 0.00% 4.8314 4.9290
CHF 0.00% 4.5222 4.6136
19.12.2025

zgrabiarka

19.12.2025

szukam

19.12.2025

WKRĘTY STOCK HURT

Dodaj nowe ogoszenie