03.03.2014

Idź z nami na Kayah!

Już w najbliższy piątek, 7 marca, jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek wystąpi w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Suwałki będą jednym z dziesięciu polskich miast, które artystka odwiedzi z nowym międzynarodowym projektem „Transoriental Orchestra”.

Kayah płytą „Transoriental Orchestra” zabiera słuchaczy w „podróż uchem po mapie”. Niezwykłe utwory ze znakomitą, egzotyczną muzyką zmuszają do refleksji.  Są to pieśni żydowskie z różnych regionów Europy i Bliskiego Wschodu, a także kilka utworów w polskim opracowaniu, klubowa wersja piosenki "El Eliyahu" oraz romski akcent: "Kicy bidy i bokha" (tłum. "Ile biedy i bólu") – wiersz Papuszy, do którego muzykę skomponował Jan Kanty Pawluśkiewicz.

Kayah śpiewa na płycie w takich językach jak: ladino, jidysz, arabski, hebrajski, macedoński, polski i romskiAlbum został stworzony przy udziale muzyków z różnych stron świata. Za produkcję muzyczną i opracowanie albumu odpowiada Atanas Valkov, bułgarski kompozytor muzyki filmowej. Na płycie można usłyszeć takie instrumenty, jak: cymbały, santur, oud, saz, lutnie, flety, piszczałki i wiele innych.

Koncert Kayah z „Transoriental Orchestra” w Suwałkach już w piątek. Bilety w cenie 90 i 100 złotych do nabycia w kasie SOK lub na www.bilety.soksuwalki.eu

UWAGA!  W naszym konkursie do wygrania jedna podwójna wejściówka na ten koncert! Więcej szczegółów w zakładce:


Do wygrania także wiele innych atrakcyjnych nagród: dwie godziny gry w kręgle dla całej rodziny, godzina gry w bilard i zabawy na placu zabaw w Fantasy Park Suwałki, podwójny bilet do kina z okazji Dnia Kobiet, a także album „Suwalczanki. Historie opowiedziane szeptem zachwytu…”

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.04.2020 Kupno Sprzedaż
EUR 0.58% 4.3521 4.4401
USD 1.15% 3.8896 3.9682
GBP 0.03% 4.8867 4.9855
CHF 1.07% 4.0483 4.1301
Dodaj nowe ogoszenie