13.04.2023

Klub Pacjenta w Suwałkach - bezpłatne porady medyczne i badania

data wydarzenia: 14.04.2023

14 kwietnia, o godz. 16.00 w Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. Edwarda F. Szczepanika odbędzie się Pierwszy Klub Pacjenta w Suwałkach. Uczestnicy będą mogli nie tylko uzyskać informacje na temat zdrowia, ale również wykonać bezpłatne badania.

Całość przedsięwzięcia opiera się na wydarzeniu otwartym. Specjaliści różnych dziedzin medycznych oraz Odział Podlaskiego NFZ nieodpłatnie wychodzą ze swoją ofertą badań i poradami. Klub Pacjenta skierowany jest do wszystkich grup społecznych, a jego organizatorem jest Fundacja „Z sercem do Pacjenta” Grupy American Heart of Poland.

Jak mówi prezes Fundacji „Z sercem do Pacjenta” Katarzyna Kucia-Garncarczyk Klub Pacjenta w Suwałkach ma bardzo atrakcyjny program.

- Klubu Pacjent  to doskonała okazja do zadbania o swoje zdrowie i sprawdzenia swojego organizmu. Podczas spotkania będzie można skorzystać z bogatej oferty bezpłatnych badań, obejmujących m.in. pomiar ciśnienia, analizę składu ciała, BMI, określenie wieku metabolicznego ciała. Będzie można porozmawiać m.in. z kardiologiem, fizjoterapeutą i zapytać, o to co chcemy wiedzieć na temat swojego zdrowia. Spotkania organizowane przez Fundację „Z sercem do Pacjenta” wzbudzają duże zainteresowanie, uczestnicy komentują, że spędzili miło czas, otrzymali cenną wiedzę i bezpłatnie mogli porozmawiać np. z kardiologiem – dodała prezes Fundacji „Z sercem do Pacjenta”

Podczas Klubu Pacjenta będzie można poznać bezpłatne rozwiązania wspierające profilaktykę w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego, zdobyć wiedzę, jak możemy ustrzec się przed chorobami cywilizacyjnymi i dlaczego tak ważna jest aktywność fizyczna.

To będzie Pierwszy Klub Pacjenta w Suwałkach, 20 w Polsce. Wydarzenie to cieszy się coraz większą popularnością, przede wszystkim wśród osób chcących skorzystać z bezpłatnej możliwości sprawdzenia swojego stanu zdrowia.

Od maja br. wszystkie Kluby Pacjenta będą odbywać się pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Zdrowia.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.19.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
18.04.2024

KUCHARZ / KUCHARKA

Dodaj nowe ogoszenie