08.02.2024

Koncert z okazji 20 lat istnienia suwalskiego zespołu Dreszcz

data wydarzenia: 16.02.2024

W piątek, 16 lutego, w Restauracji Rozmarino odbędzie się jubileuszowy koncert zespołu Dreszcz, prowadzonego przez Tomasza Kierejszę.

Zespół DRESZCZ ma już 20 lat także można powiedzieć, że jest w pełni pełnoletni. Na scenach nie tylko suwalskich, ale wielu w Polsce, a także we Francji, Niemczech i na Litwie przez tyle lat przewinęło się sporo muzyków chociaż trzon zespołu od początku powstania zespołu do skutków pandemii tworzyli założyciel, autor teksów aranżer kompozycji autorskich Tomasz Kierejsza (gitara i wokal ) i znany basista Andrzej Jasinski. Z zespołem wiele lat współpracuje do dziś instrumentalista Krzysztof Filipkowski ( klawisze).

Jubileuszowy koncert odbędzie się w Galerii Rozmarino 16 lutego. Na scenie pojawi się większość muzyków współpracujących z zespołem: Jerzy Korzun( perkusja), Bogdan Topolski (gitara), Krzysztof Anuszkiewicz (perkusja), Janusz Nowosiak (harmonijka) Zygmunt Szulc (perkusja), Jacek Woda Stachurski (harmonijka), Krzysztof Krzesicki (instrumenty klawiszowe), Tomasz Kamiński (harmonijka) oraz obecni muzycy zespołu: Paweł Filipkowski (perkusja), Mariusz Panasiewicz (gitara basowa).

Już dziś ZAPRASZAMY 16 lutego 2024 r., scena w Przystanek Rozmarino. Początek o godz. 19.00.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.17.2025 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2226 4.3080
USD 0.00% 3.6134 3.6864
GBP 0.00% 4.8314 4.9290
CHF 0.00% 4.5222 4.6136
Dodaj nowe ogoszenie