Bulwary nad Czarną Hańczą wypełniły się fanami rożnych gatunków muzyki i w bardzo różnym wieku. Organizatorzy koncertów z okazji Dni Suwałk zadbali o obecność wykonawców, którzy są ulubieńcami dziecięcej, młodzieżowej oraz dorosłej publiczności.
W odróżnieniu od deszczowej niedzieli, w sobotÄ™ mieliÅ›my kapitalnÄ… pogodÄ™ dla plenerowych imprez. CiepÅ‚y wieczora aż zachÄ™caÅ‚, by spÄ™dzić go na bulwarach.
Na scenie jako pierwsza pojawiÅ‚a siÄ™ Magda Bereda, która zaczarowaÅ‚a publiczność swojÄ… wrażliwoÅ›ciÄ… i ciepÅ‚ym gÅ‚osem, tworzÄ…c magiczny, intymny klimat.
Do taÅ„ca natomiast porywaÅ‚a swoimi najpopularniejszymi piosenkami Blanka, która reprezentowaÅ‚a PolskÄ™ na konkursie Eurowizji w Liverpoolu.
ZespóÅ‚ T. Love przyjechaÅ‚ do SuwaÅ‚k na wyraźne życzenie publicznoÅ›ci. Rockowa kapela, która tworzy przebój za przebojem od poczÄ…tku lat 80., wygraÅ‚a plebiscyt przeprowadzony wÅ›ród suwalczan. MieszkaÅ„cy i przyjezdni siÄ™ nie zawiedli. Muniek Staszczyk, który po przebytym kilka lat temu udarze wróciÅ‚ do zdrowia i formy, zarażaÅ‚ energiÄ…, skutecznie zachÄ™caÅ‚ do wspólnego Å›piewania zarówno tych znanych przez wszystkich na pamięć, jak i najnowszych hitów.
Bulwary nad CzarnÄ… HaÅ„cza tÄ™tniÅ‚y muzykÄ… i życiem. TÅ‚umy zgromadziÅ‚y siÄ™ nie tylko przed scenÄ…, ale też w strefach zabawy i rozrywki oraz ogródkach gastronomicznych.
Fot. UM Suwałki










