16.03.2020

Rekrutacja do przedszkoli i szkół podstawowych. Rodzicu, wyślij skan lub wrzuć wniosek do skrzynki

Chociaż przedszkola i szkoły są zamknięte, nie została przerwana procedura rekrutacyjna. Kończy się ona w najbliższy piątek o godz. 15.00

Komunikat Urzędu Miejskiego

Prosimy o zapoznanie się ze zmianą zasad związaną z dostarczeniem dokumentów rekrutacyjnych do suwalskich placówek oświatowych.

Rekrutacja do przedszkoli

Do dnia 20 marca 2020 r. do godziny 15.00 trwa rekrutacja elektroniczna do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021. Podstawą zapisania dziecka jest wypełnienie wniosku o przyjęcie kandydata w formie elektronicznej oraz złożenie dokumentu wraz z załącznikami (potwierdzeniem spełniania kryteriów naboru) w przedszkolu lub szkole podstawowej pierwszego wyboru.
Rodzice, którzy wypełnili wniosek o przyjęcie dziecka drogą elektroniczną, a nie dostarczyli jeszcze dokumentów do jednostki pierwszego wyboru, są proszeni o skorzystanie z dwóch sposobów:
1.  Wysłać skan wniosku i skany pozostałych dokumentów drogą mailową na adres placówki. Adresy mailowe i numery telefonów placówek można znaleźć na stronach przedszkoli lub na stronie www.um.suwalki.pl;
2.  Dostarczyć dokumenty w wersji papierowej do placówki. Przy wejściu do przedszkoli – skrzynka pocztowa, w holu, przedsionku, wiatrołapie itp. - zostaną ustawione skrzynki, do których rodzice będą mogli wrzucać wnioski rekrutacyjne w zamkniętych kopertach. Potwierdzenie złożenie dokumentów w przedszkolu (skrzynce) rodzice otrzymają na e-maila lub telefonicznie.
 
 
Rekrutacja do Szkół Podstawowych

Do dnia 20 marca 2020 r. do godziny 15.00 trwa rekrutacja do klas I szkół podstawowych (dotyczy kandydatów spoza obwodu) na rok szkolny 2020/2021. Podstawą zapisania dziecka jest złożenie wniosku o przyjęcie do klasy I szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
Rodzice, którzy wypełnili wniosek o przyjęcie do klasy I, a nie dostarczyli jeszcze dokumentów do jednostki, są proszeni o skorzystanie z dwóch sposobów:
1.  Wysłać skan wniosku i skany pozostałych dokumentów drogą mailową na adres placówki. Adresy mailowe i numery telefonów placówek można znaleźć na stronach szkół lub na stronie www.um.suwalki.pl;
2.  Dostarczyć dokumenty w wersji papierowej do placówki. Przy wejściu do szkół – skrzynka pocztowa, w holu, przedsionku, wiatrołapie itp. - zostaną ustawione skrzynki, do których rodzice będą mogli wrzucać wnioski rekrutacyjne w zamkniętych kopertach. Potwierdzenie złożenie dokumentów w szkole (skrzynce) rodzice otrzymają na e-maila lub telefonicznie.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
03.30.2020 Kupno Sprzedaż
EUR 0.36% 4.4778 4.5682
USD 0.50% 4.0679 4.1501
GBP 1.48% 5.0003 5.1013
CHF 0.21% 4.2345 4.3201
Dodaj nowe ogoszenie