22.10.2013

Takiego specjalisty u nas nie było

Pracę w Suwałkach rozpoczął dr Stanisław Machowski, były lekarz piłkarskiej reprezentacji Polski i Legii Warszawa. W Centrum Rehabilitacji Melius jeden dzień w miesiącu chirurg-ortopeda i traumatolog przyjmuje nie tylko sportowców.

Stanisław Machowski często gości na Suwalszczyźnie. Przekonuje, ze nie ma powodów, by jeździć za granicę, kiedy tutaj są tak piękne miejsca. Od dawna kibicuje Wigrom,  w Warszawie leczył piłkarzy suwalskiego klubu. Teraz pomaga im na miejscu.

- Nareszcie zetknąłem się z lekarzem, który nie chce mnie od razu kłaść na stół operacyjny, ale dąży do odkrycia przyczyn nękających mnie kontuzji – mówi Przemysław Makarewicz, zawodnik Wigier.

Zadowolenia z wizyty u doktora nie krył siatkarz Ślepska Wojciech Winnik, który narzekał na obrzęk kolana. Następnego dnia kapitan biało-niebieskich był najlepszym zawodnikiem meczu I ligi.  

Po 33 latach spędzonych w warszawskiej Legii, Stanisław Machowski deklarował, że nie rzuci się już w wir pracy. Trudno mu dotrzymać obietnicy.

- Jeden piątek w miesiącu mogę poświęcić na pobyt w Suwałkach – mówi doktor. – Jeśli będzie potrzeba, pomogę nie tylko sportowcom, ale i ludziom, którzy mają problemy ze zdrowiem. Chętnie z nimi spotkam, skonsultuję i pokażę, co można zrobić, żeby to zdrowie odzyskać albo przynajmniej utrzymać. 

O reprezentacji kraju i Legii, współpracy z najwybitniejszymi polskimi trenerami i piłkarzami Stanisław Machowski opowiada w rozmowie, zamieszczonej w zakładce „Suwalki24 TV”. Zachęcamy do jej obejrzenia. 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.03.2023 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie