17.11.2014

16 medali suwalczan w Podlaskiej Lidze Badmintona [zdjęcia]

Suwalski Klub Badmintona był gospodarzem kolejnego turnieju z cyklu Podlaska Liga Badmintona. Wystartowało prawie 160 zawodników w kat.: U-9, U-11,U-13 i U-15 z czterech miejscowości: Białystok, Juchnowiec, Choroszcz i Suwałki. Gospodarze, zawodnicy SKB zdobyli aż 16 medali, w tym 5 złotych, 4 srebrne i 7 brązowych.


- Ciekawa impreza, niezły poziom i co najważniejsze z naszymi zawodnikami w rolach głównych. Widać postępy jakie robią nasi najmłodsi zawodnicy, co cieszy nas jako trenerów, ich oraz rodziców, którzy dopingują i wspierają swoje pociechy. Jeśli tak będzie dalej, z optymizmem możemy spoglądać w przyszłość suwalskiego badmintona - twierdzi Jerzy Dołhan, trener SKB. 

Lokaty i wyniki zawodników Suwalskiego Klubu Badmintona:

Żacy U - 9

chłopcy:
Patryk Juchniewicz 2. m-ce w grupie

Dziewczynki:
1. Natalia Lenczewska
2. Nadia Ruszewska
3. Martyna Misiukiewicz
4. Maria Mizianko
5. Kamila Kawałek

Żacy U - 11

chłopcy:
Piotr Sienkiewicz 1.m-ce w grupie
1/4 Hubert Sochoń 11:3, 9:11, 7:11

Kacper Ciepielewski 2. m-ce w grupie
Cezary Buchowiecki 2. m-ce w grupie
Adrian Żukowski 2. m-ce w grupie

dziewczynki:
Nadia Ruszewska 1. m-ce w grupie
1/4 Aleksandra Juszkiewicz 11:7, 11:7
1/2 Aleksandra Guziejko 4:11, 7:11

Aleksandra Juszkiewicz 1. m-ce w grupie
1/4 Nadia Ruszewska 7:11, 7:11

Dominika Jodzis 1. m-ce w grupie
1/4 Maja Karwowska 6:11, 5:11

Kamila Podziewska 1. m-ce w grupie
1/4 Julia Stankiewicz 7:11, 3:11

Małgorzata Borkowska 2. m-ce w grupie
Marta Kossakowska 2. m-ce w grupie
Aleksandra Krakowska 2. m-ce w grupie
Anna Górska 2. m-ce w grupie
Natalia Skindzier 2. m-ce w grupie
Natalia Kundzicz 3. m-ce w grupie

Młodzik Młodszy U - 13

chłopcy:
Paweł Ciepielewski 1. m-ce w grupie
1/4 Michał Aleksandrowicz 11:3, 11:1
1/2 Hubert Puciłowski 11:10, 11:7
FINAŁ: Mateusz Chodorowski 11:4, 11:6

Mateusz Chodorowski 1. m-ce w grupie
1/4 wolny los
1/2 Mateusz Hołub 11:9, 9:11, 11:9
FINAŁ: Paweł Ciepielewski 4:11, 6:11

Grzegorz Hołub 1. m-ce w grupie
1/4 Mateusz Hołub 8:11, 11:5, 7:11

Mateusz Hołub 1. m-ce w grupie
1/4 Grzegorz Hołub 11:8, 5:11, 11:7
1/2 Mateusz Chodorowski 9:11, 11:9, 9:11

Michał Aleksandrowicz 1. m-ce w grupie
1/4 Paweł Ciepielewski 3:11, 1:11

Mikołaj Remelski 3. m-ce w grupie
Igor Przybylak 2. m-ce w grupie
Sebastian Lenczewski 2. m-ce w grupie
Jan Filipowicz 3. m-ce w grupie
Arkadiusz Kuprewicz 2. m-ce w grupie


dziewczynki:
Dominika Siłkowska 1. m-ce w grupie
1/8 Magda Mikucka 11:8, 11:1
1/4 Anita Bielak 11:1, 11:3
1/2 Gabriela Grosz 11:7, 11:9
FINAŁ: Magdalena Ołów 11:8, 11:5

Gabriela Grosz 1. m-ce w grupie
1/8 wolny los
1/4 Martyna Olechnicka 11:7, 11:4
1/2 Dominika Siłkowska 7:11, 9:11

Magdalena Ołów 1. m-ce w grupie
1/8 wolny los
1/4 Gabriela Zakszewska 11:6, 11:5
1/2 Anna Zalewska 11:1, 11:3
FINAŁ: Dominika Siłkowska 8:11, 5:11

Gabriela Zakszewska 1. m-ce w grupie
1/8 Sandra Karniłowicz 6:11, 11:4, 11:2
1/4 Magdalena Ołów 6:11, 5:11

Sandra Karniłowicz 1. m-ce w grupie
1/8 Gabriela Zakszewska 11:6, 4:11, 2:11

Wiktoria Pieczulis 1. m-ce w grupie
1/8 Weronika Ciechanowska 11:7, 11:5
1/4 Anna Zalewska 11:5, 4:11, 7:11

Magda Mikucka 1. m-ce w grupie
1/8 Dominika Siłkowska 8:11, 1:11

Natalia Spassówka 2. m-ce w grupie
Zofia Zdancewicz 2. m-ce w grupie
Aleksandra Woroniecka 2. m-ce w grupie
Wiktoria Korzuń 2. m-ce w grupie
Oliwia Kundzicz 2. m-ce w grupie
Wiktoria Wołczek 2. m-ce w grupie
Zuzanna Danilewicz  2. m-ce w grupie
Urszula Grzymkowska 3. m-ce w grupie
Natalia Dobryjałowska 3. m-ce w grupie
Amelia Wilczewska 3. m-ce w grupie
Nikola Klimek 3. m-ce w grupie
Sara Boguszewska 3. m-ce w grupie
Julia Kawałko 3. m-ce w grupie
Aleksandra Kontrolewicz 3. m-ce w grupie
Roksana Zawadzka 4. m-ce w grupie

Młodzik U 15

chłopcy:
Sebastian Jaroszczuk 1. m-ce w grupie
1/4 wolny los
1/2 Filip Grabowski 11:4 11:4
FINAŁ: Dawid Żmójdzin 11:10, 11:8

Filip Grabowski 1. m-ce w grupie
1/4 wolny los
1/2 Sebastian Jaroszczuk 4:11, 4:11

Sebastian Bilbin 1. m-ce w grupie
1/4 Błażej Rynkiewicz 11:3, 11:7
1/2 Dawid Żmójdzin 6:11, 9:11

Michał Barański 2. m-ce w grupie
Patryk Źegarski 3. m-ce w grupie

dziewczynki:
Natalia Skrocka 1. m-ce w grupie
1/4 Aleksandra Kuczyńska 11:3, 11:3
1/2 Karolina Szczytko 5:11, 11:7, 11:9
FINAŁ: Urszula Miszkiel 7:11, 3:11

Urszula Miszkiel 1. m-ce w grupie
1/4 Kinga Zalewska 11:5, 11:2
1/2 Klaudia Butkiewicz 11:4, 11:5
FINAŁ: Natalia Skrocka 11:7, 11:3

Agata Barczewska 2. m-ce w grupie
Dominika Dzida 2. m-ce w grupie
Martyna Trojniar 3. m-ce w grupie
Magdalena Zygmunt 3. m-ce w grupie
Natalia Owsiejew 4. m-ce w grupie

Szczegółowe wyniki: www.tournamentsoftware.com

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.15.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
14.04.2024

Hydraulik

14.04.2024

Serwis domowy.

13.04.2024

Kierowca C+E

Dodaj nowe ogoszenie