09.05.2014

50. IMP. Suwalczanie bez strat

Jak było do przewidzenia badmintoniści SKB Litpol-Malow Suwałki w komplecie awansowali do sobotnich przedpołudniowych ćwierćfinałów rozgrywanych w Białymstoku 50. Indywidualnych Mistrzostw Polski. Teraz gra toczy się już o medale, bowiem awans od półfinału gwarantuje minimum brązowy krążek.



Teoretycznie najmniejsze szanse ma w singlu Maciej Poulakowski, który zmierzy się z najbardziej utytułowanym polskim badmintonistą ostatnich lat Przemysławem Wachą z Technika Głubczyce. "Waszek" jednak od ok. dwóch lat singla gra rzadko, a zaczyna specjalizować się w deblu, w którym jego partnerem w kadrze jest Adam Cwalina.

Wyniki suwalczan

gra pojedyncza mężczyzn (1. Michał Rogalski, 2. Adrian Dziółko - obaj Hubal)
Maciej Poulakowski
1/16 Michał Szymczak (Chojnik Jelenia Góra) 21:14, 21:18
1/8  Konrad Baranowski (5/8 Hubal) 21:12, 21:17
1/4 Przemysław Wacha (Technik) 10.05. g. 12.40
ew. 1/2 Adrian Dziółko (2, Hubal)

gra pojedyncza kobiet (1. Weronika Grudzina, 2. Emilia Korpus - obie MLKS Solec Kuj.)
brak zawodniczki SKB Litpol-Malow

gra podwójna mężczyzn
Adam Cwalina/Michał Łogosz
1/16 wolny los
1/8 Tymoteusz Czysz (Plesbad Pszczyna)/Adam Sowa (Kolejarz Częstochowa) 21:8, 21:13
1/4 Jacek Kołumbajew (AZSUW Warszawa)/Paweł Prądziński (3/4, Kometa Sianów) 10.05. g. 11.20
ew. 1/2 Maciej Dąbrowski/Przemysław Jabłoński (2, Hubal)

Łukasz Moreń/Wojciech Szkudlarczyk (1)
1/16 wolny los
1/8 Marcin Krawczyk/Bartosz Ogrodniczuk (ŚKB Harcownik Warszawa) 2:0 walkower
1/4 Wiktor Krawczyk/Kamil Niesiołowski (UKSB Milenium Warszawa) 10.05. g. 11.20

gra podwójna kobiet (1. Weronika Grudzina/Magdalena Witek MLKS Solec Kuj.)
Kamila Augustyn/Monika Bieńkowska
1/8 Karolina Kowalska/Matylda Marczak (AZSWAT Warszawa) 21:14, 21:13
1/4 Magdalena Gałek(Orlicz Suchedniów)/Martyna Poprzeczko (3/4, Badminotn Stare Babice) 10.05. g. 10.40
ew.1/2 Magdalena Jaworek/Aneta Walentukanis (2, AZS UWM Olsztyn) lub Agnieszka i Aneta Wojtkowskie (Technik)

gra mieszana (1. Robert Mateusiak(Hubal)/Agnieszka Wojtkowska(Technik)
Łukasz Moreń/Kamila Augustyn (5/8)
1/16 wolny los
1/8 Jakub Królak/Sylwia Sawicka (AZSWAT Warszawa) 21:17, 21:16
1/4 Piotr Kowenicki/Magdalena Jaworek (2, AZS UWM Olsztyn) 10.05. g. 10.00

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.23.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie