12.12.2019

Badminton. Drużyny SKB Suwałki powalczą o medale Klubowych Mistrzostw Polski

Od piątku do niedzieli Białystok będzie gospodarzem Klubowych Mistrzostw Polski w badmintonie Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych, Juniorów i Młodzików (drużyn chłopców i dziewcząt) oraz Młodzieżowców (drużyny mieszane). W turnieju wystąpią drużyny SKB Suwałki.

- W zasadzie w każdej z kategorii, w których wystąpimy, a będą to młodziczki i młodzicy młodsi, młodziczki i młodzicy, juniorzy młodsi i juniorzy mamy szanse na wywalczenie medali. Warunek jest jeden – nasi zawodnicy muszą zagrać na maksimum swoich możliwości – twierdzi Jerzy Dołhan, trener SKB.

ŻYCZYMY POWODZENIA !!!

Program mistrzostw w Białymstoku:

13.12.2019 (piątek)

godz. 8.45 – uroczyste otwarcie

godz. 9.00 – początek gier.

14.12.2019 (sobota)

godz. 9.00 – kontynuacja gier

ok. godz. 14.00 – dekoracja Młodzieżowców, Juniorów Mł. i Młodzików Mł.

ok. godz. 15.00 – początek gier Juniorów i Młodzików.

15.12.2019 (niedziela)

godz. 9.00 – kontynuacja gier Juniorów i Młodzików po zakończeniu gier – dekoracja Juniorów i Młodzików.

Lista drużyny uczestniczących w mistrzostwach w  Białymstoku:

Młodziczki młodsze (9):

1. LKS Technik Głubczyce

2. UKS Unia Bieruń

3. AZSUW Warszawa

4. MKS Orlicz Suchedniów

5. UKS Junior Wrzosowa

6. UKS Plesbad Pszczyna

7. BENINCA UKS Feniks K-K

8. SKB Suwałki

Młodzicy młodsi (6):

1. BENINCA UKS Femiks K-K

2. UKS Unia Bieruń

3. KS Badminton Kobierzyce

4. UKS Hubal Białystok

5. LKS Technik Głubczyce

6. SKB Suwałki

Młodziczki (7):

1. UKS Unia Bieruń

2. UKS Hubal Białystok

3. BENINCA UKS Feniks K-K

4. SKB Suwałki

5. UKS Kiko Zamość

6. UKS Plesbad Pszczyna

7. MUKS 5 Chełm

Młodzicy (5):

1. BENINCA UKS Feniks K-K

2. UKS Unia Bieruń

3. UKS Kiko Zamość

4. SKB Suwałki

5. UKS Hubal Białystok

Juniorki młodsze (5):

1. UKS Plesbad Pszczyna

2. BENINCA UKS Feniks K-K

3. UKS Unia Bieruń

4. UKS Hubal Białystok

5. Górnik Łęczna SA

Juniorzy młodsi (7):

1. ABRM Warszawa

2. SKB Suwałki

3. UKS Hubal Białystok

4. UKS Unia Bieruń

5. UKS KSBad Kraków

6. BENINCA UKS Feniks K-K

7. UKS Akademia Badmintona Lublin

Juniorki (5):

1. MKS Orlicz Suchedniów

2. UKS Kometa Sianów

3. BENINCA UKS Feniks K-K

4. UKS Plesbad Pszczyna

5. UKS Hubal Białystok

Juniorzy (7):

1. ŚKBad Harcownik Warszawa

2. KS Badminton Kobierzyce

3. BENINCA UKS Feniks K-K

4. UKS Unia Bieruń

5. UKS Kiko Zamość

6. SKB Suwałki

7. UKS Hubal Białystok

Młodzieżowcy (5):

1. ABRM Warszawa

2. UKS Unia Bieruń

3. MKS Orlicz Suchedniów

4. KS Masovia Płock

5. UKS Hubal Białystok

 

 


udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.07.2020 Kupno Sprzedaż
EUR 0.01% 4.4224 4.5118
USD 0.80% 3.9044 3.9832
GBP 0.46% 4.8832 4.9818
CHF 0.13% 4.1546 4.2386
Dodaj nowe ogoszenie