08.12.2014

Badminton. Brąz Michała Sobolewskiego w Grand Prix

Brąz Michała Sobolewskiego w singlu (na zdjęciu drugi z prawej), piąte miejsce miksta M. Sobolewski/Ewelina Podziewska i 5-8 E. Podziewskiej w singlu w kat. juniorów młodszych to najlepsze wyniki zawodników SKB na rozegranych w Suwałkach zawodach Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych. Był to ostatni sprawdzian suwalczan przed czekającymi ich za dwa tygodni w Suwałkach Drużynowymi Mistrzostwami Polski w tych kategoriach wiekowych.

- Biorąc pod uwagę to, że nasi zawodnicy są młodsi od rywali o rok-dwa występ można uznać za udany - mówi Jerzy Dołhan, trener SKB. - Zobaczyliśmy ile pracy czeka nas jeszcze, żeby, w rywalizacji indywidualnej, dołączyć do krajowej czołówki. W drużynówce powinno być lepiej, bo mamy wyrównane drużyny w obu kategoriach. 

Wyniki suwalczan:

Juniorzy młodsi

gra pojedyncza dziewcząt
Karolina Jodzio 2. m-ce w gr. A
Joanna Krysiak 3. m-ce w gr. A
Natalia Skrocka 4. m-ce w gr. B
Urszula Miszkiel 3. m-ce w gr. C
Natalia Owsiejew 3. m-ce w gr. D
Jolanta Szymańska 3. m-ce w gr. E
Martyna Trojniar gr. F 3. m-ce
Beata Michalik 3. m-ce w gr. G 3.
Klaudia Butkiewicz 3. m-c w gr. I

Ewelina Podziewska (5/8) 1. m-ce w gr. H, miejsca 5-8 w turnieju
Dorota Matysiak 21:13, 22:20
Weronika Kościółek 21:6, 21:19
1/8 wolny los
1/4 Olga Miksza (2, ABRM) 21:11, 11:21, 16:21

gra pojedyncza chłopców
Sebastian Jaroszczuk 3. m-ce w gr. A
Adrian Bondarow 3. m-ce w gr. C
Sebastian Bilbin 3. m-ce w gr. E
Michał Barański 3. m-ce w gr. G
Filip Grabowski 3. m-ce w gr. H

Michał Sobolewski 1. m-ce w gr. D; miejsce 3. w finale
Adam Szolc (3/4) 11:21, 21:10, 21:13
Kamil Kulski 21:11, 21:10
1/4  Paweł Kopański (UKS Start Widełka) 21:19 30:28
1/2 Bartosz Markiewicz (5/8, MLKS Solec Kuj.) 20:22, 9: 21 (zwycięzca turnieju)    

gra podwójna dziewcząt
Martyna Trojniar/Natalia Skrocka 4. m-ce w gr. A
Karolina Jodzio/Jolanta Szymańska 3. m-ce w gr. B
Urszula Miszkiel/Natalia Owsiejew 4. m-ce w gr. B
Joanna Krysiak/Beata Michalik 3. m-ce w gr. C

gra podwójna chłopców
Michał Barański/Filip Grabowski 3. m-ce w gr. A
Adrian Bondarow/Michał Sobolewski 2. m-ce w gr. B
Sebastian Jaroszczuk/Sebastian Bilbin 3. m-ce w gr. C

gra mieszana
Sebastian Jaroszczuk/Joanna Krysiak 3. m-ce w gr. A
Filip Grabowski/Martyna Trojniar 4. m-ce w gr. A
Adrian Bondarow/Karolina Jodzio 4. m-ce w gr. B
Michał Barański/Natalia Skrocka 3. m-ce w gr. D
Sebastian Bilbin/Urszula Miszkiel 3. m-ce w gr. E

Michał Sobolewski/Ewelina Podziewska 1. m-ce w (3/4) gr. C; 5. miejsce w turnieju
Adrian Majewski/Aneta Niklas 21:14, 21:14
Paulius Bertasuis/Gabriele Paskeviciute (Litwa) 21:9, 21:11
1/4 Patryk Kopeć(Stal Nowa Dęba)/Agnieszka Szymaszek(Orbitek Straszęcin) 11:21, 14:21  

Młodzicy młodsi

gra pojedyncza dziewczęta:
Urszula Grzymkowska 2. m-ce w  gr. A
Sara Boguszewska  3. m-ce w gr. A
Dominika Siłkowska 2. m-ce w gr. B
Aleksandra Kontrolewicz 3. m-ce w gr. B
Wiktoria Pieczulis 3. m-ce w gr. C
Sandra Karniłowicz 3. m-ce w gr. D
Natalia Spassówka 3. m-ce w gr. E
Zuzanna Danilewicz 3. m-ce w gr. F
Zofia Zdancewicz 3. m-ce w gr. G
Gabriela Grosz 3. m-ce w gr. H
Magdalena Ołów 3. m-ce w gr. I

gra pojedyncza chłopcy:
Mateusz Chodorowski 2. m-ce w gr. A
Jan Filipowicz 4. m-ce w gr. A
Mateusz Hołub 3. m-ce w gr. B
Michał Aleksandrowicz 3. m-ce w gr. C
Mikołaj Remelski 3. m-ce w gr. D
Paweł Ciepielewski 2. m-ce w gr. E
Sebastian Lenczewski 3. m-ce w gr. F
Igor Przybylak 3. m-ce w gr. G
Arkadiusz Kuprewicz 3. m-ce w gr. H

gra podwójna dziewcząt
Gabriela Grosz/Zofia Zdancewicz 2. m-ce w gr. A
Natalia Spassówka/Aleksandra Kontrolewicz 3. m-ce w gr. A
Zuzanna Danilewicz/Urszula Grzymkowska 3. m-ce w gr. B
Sandra Karniłowicz/Sara Boguszewska 3. m-ce w gr. C
Magdalena Ołów/Dominika Siłkowska 2. m-ce w gr. D

gra podwójna chłopców
Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski 4. m-ce w gr. A
Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub 3. m-ce w gr. B
Mikołaj Remelski/Arkadiusz Kuprewicz 4. m-ce w gr. B
Mateusz Chodorowski/Paweł Ciepielewski 2. m-ce w gr. C

gra mieszana
Arkadiusz Kuprewicz/Urszula Grzymkowska 2. m-ce w gr. A
Jan Filipowicz/Aleksandra Kontrolewicz 3. m-ce w gr. A
Mateusz Chodorowski/Dominika Siłkowska 2. m-ce w gr. B
Sebastian Lenczewski/Zuzanna Danilewicz 3. m-ce w gr. B
Paweł Ciepielewski/Magdalena Ołów 3. m-ce w gr. C
Igor Przybylak/Sara Boguszewska 3. m-ce w gr. D
Mateusz Hołub/Zofia Zdancewicz 2. m-ce w gr. E
Michał Aleksandrowicz/Gabriela Grosz 3. m-ce w gr. E

Szczegółowe wyniki - TUTAJ

Fot. Ewelina Podziewska, Tadeusz Moćkun

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Zapraszamy na relację na żywo


Trefl Gdańsk


Ślepsk Malow Suwałki

25.02.2024
17:30

Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
02.25.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
24.02.2024

Tynki maszynowe

Dodaj nowe ogoszenie