02.11.2019

Dwa zwyciestwa SKB Litpol-Malow na inaugurację ekstraligi badmintona.

W sobotę 47. sezon zainaugurowały zespoły Lotto Ekstraligi Badmintona, które walczą o tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Z 46 dotychczasowych aż w 17 triumfowali zawodnicy Suwalskiego Klubu Badmintona.

Suwalczanie walkę o 18. tytuł rozpoczęli od zdecydowanych zwycięstw 7:0 ze Sportową Politechniką Gdańsk i 5:2 z OSSM-SMS Białystok. W trzecim meczu  Sportowa Politechnika Gdańsk przegrała 1:6 z OSSM-SMS Białystok.

W LOTTO Ekstralidze w SKB Litpol-Malow udane debiuty zaliczyli: trenująca w Suwałkach Białorusinka 16-letnia Uljana Wolska (16 lat), o rok starsza Polka Karolina Szubert i pozyskany w tym sezonie wychowanek Technika Glubczyce Przemysław Szydłowski.

SKB Litpol Malow - Sportowa Politechnika Gdańsk  7 : 0

Michał SOBOLEWSKI - Jakub GAŁĄZKA 15-5 15-4;

Mateusz ŚWIERCZYŃSKI - Bartosz GROCHOWSKI 15-7 15-11;

Anastazja CHOMICZ - Marcelina FRANCZUK 15-3 15-7;

Uljana WOLSKA - Emila KORPUS 15-9 15-4;

Łukasz MOREŃ/Przemysław SZYDŁOWSKI - Jakub GAŁĄZKA/Michał SUSKI 15-9 15-10;

Anastazja CHOMICZ/Karolina SZUBERT - Emila KORPUS/Aleksandra PAPRZYCKA 15-11 15-12;

Kamila AUGUSTYN/Przemysław SZYDŁOWSKI - Marcelina FRANCZUK/Jerzy SZAŁAPSKI 15-3 15-6.

 

SKB Litpol Malow - OSSM-SMS Białystok  5 : 2

Michał SOBOLEWSKI - Robert CYBULSKI 8-15 6-15;

Mateusz ŚWIERCZYŃSKI - Szymon MACIĄG 15-5 15-7;

Anastazja CHOMICZ - Anna DUDA 15-8 15-8;

Kamila AUGUSTYN - Aleksandra RADZISZEWSKA 15-10 15-6;

Łukasz MOREŃ/Przemysław SZYDŁOWSKI - Konrad PŁOCH/Dominik ZIĘTEK 15-13 15-6;

Anastazja CHOMICZ/Karolina SZUBERT - Wiktoria ADAMEK/Aleksandra GOSZCZYŃSKA 15-12 15-13;

Przemysław SZYDŁOWSKI/Kamila AUGUSTYN - Robert CYBULSKI/Wiktoria ADAMEK 15-13 10-15 13-15.

 

OSSM-SMS Białystok - Sportowa Politechnika Gdańsk  6 : 1  

Wyniki i terminarz rozgrywek Ekstraligi w sezonie 2019/2020

I RUNDA 2-3.11.19

1. Kraków:

AZSAGH Kraków - UKS Unia Bieruń  6:1

UKS Plesbad Pszczyna - Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle  5:2

UKS Plesbad Pszczyna - UKS Unia Bieruń  4:3

UKS Unia Bieruń  - Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle   

AZSAGH Kraków – UKS Plesbad Pszczyna

AZSAGH Kraków – Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle   

 

3. Poznań:

KS Chojnik Jelenia Góra - CT Arena HAWEL Academy  1:6

UKS Hubal Białystok - KS Chojnik Jelenia Góra  5:2

CT Arena HAWEL Academy - UKS Hubal Białystok

 

4. Warszawa:

ABRM Warszawa – MKS Stal Nowa Dęba  6:1

UKS Aktywna Piątka Przemyśl - AZS UM Łódź  2:5

UKS Aktywna Piątka Przemyśl - MKS Stal Nowa Dęba 

3.11.

ABRM Warszawa – UKS Aktywna Piątka Przemyśl

AZS UM Łódź - MKS Stal Nowa Dęba 

 

II RUNDA 7-8.12.19

1. Kędzierzyn-Koźle:

Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

SKB Suwałki

KS Chojnik Jelenia Góra

UKS Aktywna Piątka Przemyśl

2. Białystok:

OSSM-SMS Białystok

UKS Plesbad Pszczyna

KU AZS UM Łódź

UKS Hubal Białystok

3. Poznań:

Sportowa Politechnika Gdańsk

MKS Stal Nowa Dęba

AZSAGH Kraków

4. Warszawa:

ABRM Warszawa

CT Arena HAWEL Academy

UKS Unia Bieruń

 

III RUNDA 25-26.01.2020

1. Nowa Dęba:

MKS Stal Nowa Dęba

UKS Hubal Białystok

Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

2. Bieruń:

UKS Unia Bieruń

SKB Suwałki

KU AZS UM Łódź

3. Poznań:

CT Arena HAWEL Academy

OSSM-SMS Białystok

UKS Aktywna Piątka Przemyśl

AZSAGH Kraków

4. Warszawa:

ABRM Warszawa

KS Chojnik Jelenia Góra

Sportowa Politechnika Gdańsk

UKS Plesbad

 

IV RUNDA 22-23.02.20

1. Łódź

KU AZS UM Łódź

AZSAGH Kraków

KS Chojnik Jelenia Góra

2. Białystok:

UKS Hubal Białystok

UKS Unia Bieruń

UKS Aktywna Piątka Przemyśl

Sportowa Politechnika Gdańsk

3. Poznań:

CT Arena HAWEL Academy

SKB Suwałki

MKS Stal Nowa Dęba

UKS Plesbad Pszczyna

4. Warszawa:

ABRM Warszawa

Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

OSSM-SMS Białystok

 

V RUNDA  7-8.03.20

1. Przemyśl:

UKS Aktywna Piątka Przemyśl

UKS Plesbad Pszczyna

2. Suwałki:

SKB Suwałki

UKS Hubal Białystok

ABRM Warszawa

AZSAGH Kraków

3. Poznań:

CT Arena HAWEL Academy

KU AZS UM Łódź

Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

Sportowa Politechnika Gdańsk

4. Białystok:

OSSM-SMS Białystok

UKS Unia Bieruń

KS Chojnik Jelenia Góra

MKS Stal Nowa Dęba

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.07.2020 Kupno Sprzedaż
EUR 0.10% 4.5239 4.6153
USD 0.49% 4.1930 4.2778
GBP 0.37% 5.1417 5.2455
CHF 0.18% 4.2846 4.3712
06.04.2020

WIĘŹBY DACHOWE

Dodaj nowe ogoszenie