31.10.2020

Ekstraliga badmintona. Dwa zwycięstwa SKB Litpol-Malow, ale ...

Spacerku nie było. Wprawdzie z Pelsbadem Pszczyna obrońcy tytułu Mistrza Polski wygrali 7:0, nie tracąc nawet jednego seta, ale w spotkaniu z KU AZS UM Łódź zwycięzcę meczu wyłoniła dopiero ostatnia gra.

Był nią debel pań Anastasiya Khomich/Karolina Szubert .Wcześniej w grach pojedynczych zwycięstwa odniosły dwie nastolatki Ulyana Volskaya i Anastasiya Khomich i para mieszana. 

Komplet wyników I rundy ekstraligi

BIERUŃ

SKB Litpol-Malow Suwałki – Plesbad Pszczyna 7:0

Michał Aleksandrowicz – Jan Kapera 15:13, 15:12

Mateusz Świerczyński – Jan Lewandowski 15:8, 15:11

Ulyana Volskaya – Dagmara Pękała 15:5, 15:8

Anastasiya Khomich – Aleksandra Wrońska 15:7, 15:5

Łukasz Moreń/Michał Łogosz – Tomasz Klepek/Jan Lewandowski  15:5, 15:5

Anastasiya Khomich/Karolina Szubert – Dagmara Pękała/Julia Pławecka  15:9, 15:11

Michał Łogosz/Kamila Augustyn – Tomasz Matoga/Patrycja Jonderko 15:8, 15:4

SKB Litpol-Malow Suwałki – KU AZS UM Łódź  4 : 3

Mateusz Świerczyński – Lukas Holub  15:7, 13:15, 12:15

Michał Aleksandrowicz – Piotr Wasiluk  15:12, 8:15, 7:15

Michał Łogosz/Kamila Augustyn – Przemysław Wacha/Magdalena Okupniak 15:10, 15:7

Ulyana Volskaya – Aneta Niklas  15:10, 15:8

Anastasiya Khomich – Dominika Cygan  15:4, 15:5

Łukasz  Moreń/Michał Łogosz – Jacek Kołumbajew/Przemysław Wacha  14:15, 9:15

Anastasiya Khomich/Karolina Szubert - Dominika Cygan/ Magdalena Okupniak  15:14, 15:11 

KU AZS UM ŁódźUKS Plesbad Pszczyna 6:1

Wyniki pozostałych spotkań I rundy ekstraligi:

POZNAŃ

UKS Hubal Białystok – AZS AGH Kraków  7 : 0

CT Arena Hawel Academy - AZS AGH Kraków  5 : 2

UKS Hubal Białystok – CT Arena Hawel Academy  4 : 3

WARSZAWA

ABRM Warszawa – Badminton School Gdynia  5 : 2

OSSM-SMS Białystok - Badminton School Gdynia  5 : 2

ABRM Warszawa – OSSM-SMS Białystok  5:2

BIERUŃ

MKS Spartakus Niepołomice – Sportowa Politechnika Gdańsk  2 : 5

Sportowa Politechnika Gdańsk – Unia Bieruń  5 : 2 

MKS Spartakus Niepołomice –  Unia Bieruń  1 : 6

 


Points

Played

Won

Draws

Lost

Rubbers

Games

Points

 

1

Sportowa Politechnika Gdańsk

6

2

2

0

0

10

-

4

23

-

11

452

-

403

2

ABRM Warszawa

6

2

2

0

0

10

-

4

21

-

11

436

-

347

3

SKB LITPOL-MALOW Suwałki

5

2

2

0

0

11

-

3

24

-

6

423

-

289

4

UKS Hubal Białystok

5

2

2

0

0

11

-

3

22

-

9

416

-

360

5

KU AZS UM Łódź

4

2

1

0

1

9

-

5

18

-

13

389

-

359

6

CT Arena Hawel Academy

4

2

1

0

1

8

-

6

16

-

13

363

-

323

7

UKS Unia Bieruń

3

2

1

0

1

8

-

6

19

-

14

426

-

390

8

OSSM-SMS Białystok

3

2

1

0

1

7

-

7

16

-

15

386

-

389

9

Badminton School Gdynia

0

2

0

0

2

4

-

10

11

-

22

348

-

434

10

MKS Spartakus Niepołomice

0

2

0

0

2

3

-

11

7

-

24

344

-

429

11

AZS AGH Kraków

0

2

0

0

2

2

-

12

8

-

24

347

-

443

12

UKS Plesbad Pszczyna

0

2

0

0

2

1

-

13

3

-

26

257

-

421

 

 

tm, fot. archiwum suwalki24.pl

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.23.2021 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.5129 4.6041
USD 0.00% 3.7571 3.8331
GBP 0.00% 5.2245 5.3301
CHF 0.00% 4.0895 4.1721
22.04.2021

KIEROWCA

Dodaj nowe ogoszenie