23.04.2014

Kazań (Rosja). Rozpoczynają się ME w badmintonie

Ośmioro Polaków, ale dziesięcioro zawodników grających w polskiej ekstraklasie: po troje z SKB Litpol-Malow Suwałki, Hubala Białystok i Technika Głubczyce, jedna zawodniczka z BBC Białystok, zagra w rozpoczynających się dzisiaj w Kazaniu (Rosja) Indywidualnych ME w badmintonie.


W gronie rozstawionych tylko Sashina Vignes Waran z SKB Litpol-Malow, „6” w singlu kobiet. Największy pechowiec Michał Rogalski w grze pojedynczej mężczyzn, który, jeśli przebrnie pierwszą rundę, w drugiej zamierzy się z  rozstawionym z „1” Duńczykiem. Dla zawodników SKB Litpol-Malow i Hubala będzie to ostatni sprawdzian przez finałem Drużynowych Mistrzostw Polski, które 3 maja (od godz. 15.00) rozgrywane będą w hali OSiR w Suwałkach.

Tak losowali zawodnicy z polskiej ekstraklasy:

gra pojedyncza mężczyzn
Michał Rogalski (Hubal)
1/32 Samuel Cali (Malta) 23.04. g. 14.00
ew. 1/16 Jan O Jorgensen (1, Dania) 23.04.

gra pojedyncza kobiet
Sashina Vignes Waran (6, Francja, SKB Litpol-Malow)
1/32 wolny los
1/16 zwyciężczyni meczu Soraya De Visch Eijbergen (Holandia) - Marija Ulitina (Ukraina)    

Anna Narel (BBC Białystok)
1/32 Sabrina Jaquet (Szwajcaria) 23.04. g. 14.00
ew. 1/16 Chloe Magee (7, Irlandia) 23.04.

Alesia Zajceva (Białoruś, Hubal)
1/32 Ozge Bayrak (Turcja) 23.04.g. 19.00
ew. 1/16 Monika Radovska (Łotwa) 23.04.

gra podwójna mężczyzn
Adam Cwalina/Przemysław Wacha
1/16 Matijs Dierickx/Freek Golinski (Belgia) 23.05. g. 19.00
ew. 1/8 zwyciezcy meczu Vladimir Ivanov/Ivan Sozonov (3, Rosja) - Laurent Constantin/Matthieu Lo Ying Ping (Francja)  
w półfinale na "1" Mathias Boe/Carsten Mogensen (Dania)

Łukasz Moreń/Wojciech Szkudlarczyk
1/16 Mads Conrad-Petersen/Mads Pieler Kolding (4, Dania) 23.04. g. 19.00
ew. 1/8 zwycięzcy meczu Martin Campbell/Patrick Machugh (szkocja) - Lucas Corvee/Brice Leverdez (Francja)  
w półfinale na "2" Chris Adcock/Andrew Ellis (Anglia)

gra mieszana
Robert Mateusiak/Agnieszka Wojtkowska
1/16 Jacco Arends/Selena Piek (Holandia) 23.04. g. 12.00
ew. 1/8 zwyciezcy meczu Roman Zirnwald/Elisabeth Baldauf (Austria) - Peter Kaesbauer/Isabel Herttrich (Niemcy)
w półfinale na "2" Chris Adcock/Gabrielle Adcock (Anglia)    

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.24.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
22.06.2024

Pomoc magazyniera

Dodaj nowe ogoszenie